Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:47
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00

 Dzisiaj przeczytano
 58379 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Joke and movie , Marcinex 21/10/03 08:56
Idzie sobie facet ulica i widzi, jak ktos maluje plot. Mysli sobie:
- ktos sobie plot maluje... Jak ktos maluje sobie plot, to co? Czy ktos biega
za nim potem, palcami pokazuje i krzyczy:
- Ludzie, patrzcie, to jest ten, ten facet, ktory sobie pomalowal plot?
Nigdy!
Ze zwieszona glowa facet idzie dalej. Widzi harcerza przeprowadzajacego
staruszke przez jezdnie. Mysli:
- Staruszka... Taka staruszka .. Jak ktos przeprowadzi przez jezdnie
staruszke, czy cos sie dzieje? Czy ktos przyczepia mu potem na drzwiach
kartki "Przeprowadzacz staruszek"? Czy wysyla anonimy, ze takich, co
przeprowadzaja staruszki ludzie nie chca w miescie? Nigdy!
Facet idzie dalej i widzi kolejke po poranna prase. Mysli:
- Gazety... Gazety ludzie czytaja... I czy ktos ich potem wytyka palcem
na ulicy, krzyczy za nimi "Eeeee, gazeciarze"... Nikt, nigdy nikt tego
nie robi... A wystarczylo tylko jeden raz wyruchac koze....jeden raz !!!

i zobaczcie sobie filmik z tej stronki:
http://www.lookatvideo.com/newmain.php3#
o tytule kick boxing - współczuję facetowi ale nie tak sie kopie :)))

Nie ma piekła poza tym światem, on nim
jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
on nim jest!

  1. Ten filmik ciekawy ;) , DJopek 21/10/03 09:11
    Nóżka się trochę "zgięła" ;)))

    1. jak go obejżałeś? , the_unicorn 21/10/03 09:18
      ja nie mogę coś :/

      "The wisest is he who knows he
      does not know"

      1. Normalnie :-) , DJopek 21/10/03 09:19
        Ściągnąłem na dysk i WMP9 :)

        1. niom, już sobie poradziłem , the_unicorn 21/10/03 09:22
          miałem zablokowanego wmp firewallem :/

          "The wisest is he who knows he
          does not know"

  2. dowcip przyjemny ;> , NimnuL-Redakcja 21/10/03 09:16
    filmiku nie obejze :/

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. zamiast filmu tylko jakieś robaczki o co chodzi , wawiorm 21/10/03 09:30
    przeglądarka mozilla, system xp lub 98 w obu to samoa a na IE nic się nie dzieje o co tu biega?

  4. Aż mnie ciarki przeszły , maciusk 21/10/03 11:54
    Ten film jest bardzo mocny, albo ja taki wrażliwy ;)

    MSI 683dx

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL