Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 58059 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jaki telefon kupić - żeby go szybko i dobrze sprzedać? , pjfox 21/10/03 09:30
Pytanie jw.
Mam aktualnie N8210 w IDEA - i ogólnie mi wystarcza, mam teraz ofertę kupić jakiś tel. w zamian za zostanie w sieci (fucking umowa na 2lata). Więc kupiłbym coś fajnego i od razu puścił nówkę..

Co najbardziej się opłaca?

patrzyłem trochę po allegro - jakie są ceny telefonów dostępnych w IDEA, ale może ktoś coś z doświadczenia?

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. W tej chwili... , Ament 21/10/03 09:42
    najlepiej stoja 7250 (z racji tego ze najnowsze ale nie najlepsze) - za min 1400 popchniesz z pocalowaniem reki...

    I
    -AMENT-
    I

    1. no tylko że chcą mi sprzedać za 1340 , pjfox 21/10/03 09:51
      z vatem (-:

      taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      1. hehe;-) , Ament 21/10/03 09:54
        No to i tak bedziesz mial z 60 zarobku;-) A tak powaznie to napisz jakie modele wchodza w gre...

        I
        -AMENT-
        I

  2. Znajomy kupił Siemensa , Marcinex 21/10/03 10:00
    s55 i opchnął na giełdzie za 750 zeta od ręki - tylko nie handlarzowi - oni proponowali ok. 600 zeta - kupiec się znajdzie za 10-15 min, staniesz sobie z telefonikiem i co trzecia osoba jest zainteresowana - sam sie zastanawiam nad sprzedaniem mojego s55 - jak do tej pory to sony j5 mi wystarczało :)

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

  3. T610i w plusie za ok 240 , Variator 21/10/03 10:51
    a podobno na gieldzie chodza za 900-950 PLN

    (...) Bo tylko z pomocą silniejszych
    można pomóc słabszym (...)

  4. zwykla NOKIA 3510I , modrak 21/10/03 12:44
    a może NOKIA 3510I zakup pewnie za 1 na allegro 400-450 PLN ????

    Stare dobre P4 ... reszta to proza
    życia....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL