Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 58295 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Bedę musiał przedstawić laptopa z WinXP EN w jak najgorszym świetle. Hełp mi. , Norton 21/10/03 10:00
Szef kupił laptopa z angielskim win XP i przestawioną klawiaturą (jak to w Toshibach). I poza faktem, że nie pamięta rozkładu klawiatury qwerty to nie działa mu np. kombinacja klawiszy alt+l . Niestety sprzedawca nie poinformował szefuncia o tym, że za 10zł więcej miałby winxp pl.
I tutaj prośba do was.
Jeśli mieliście styczność z anglojęzycznymi wersjami windowsa to proszę o info co się sypie, co może się sypać i jak angielska wersja może utrudnić pracę z kompem.

Laptopik kupiony wczoraj - oczywiście bez konsultacji ze mną bo ja bym do tego nie dopuścił.

Pozdrawiam

Zmień swój podpis na Boardzie
maks 100 znaków, 3 linie,
zabroniony spam oraz reklama

  1. Tak się składa, że najpewniejsze są angielskie wersje... , Remek 21/10/03 10:04
    ...ja od lat pracuję wyłącznie na wersjach ENG i nie mam ŻADNYCH problemów, a z opinii różnych wiem, że wersje PL są bardziej nafaszerowane bugami... :)

  2. Ogólnie nic się nie sypie. , PKort 21/10/03 10:13
    Też niedawno kupiłem lapa z WinXP EN i nic się chciało sypać. A klawiaturę się przestawia w panelu sterowania lub na pasku języka.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. z alt-l , mirkrup 21/10/03 11:02
    sprawa jest prosta, we właściwościach grafiki wyłącz skróty. Remek z PKortem mają rację, sam posiadałem WinME eng. i nic się nie krzaczyło - jest to najpewniejsze rozwiązanie dla systemu.

  4. mogę podać 1 :) , ili@s 22/10/03 00:31
    jak kupisz wersję polską to możesz angielską i niemiecką i francuską i jaką chcesz zainstalować windy NT,98,mil,2000,XP a jak kupisz ENG to tylko angielską :)

    1. Nie zgadzam się... , Remek 22/10/03 09:23
      W czasie kontroli były polskie windy na kompach i licencje od ENG wystarczyły

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL