Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 61457 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Hidden & Dangerous 2 juz jest , Xavier 21/10/03 17:06
kurcze do gwiazdki jeszcze daleko a tu takie trzy gry pod rzad tylko ze czasu za malo zeby pograc :)

"ja nie jestem agresywny - agresywność:
jeden"

  1. hmm , Czarek 21/10/03 17:11
    super wiadomosc !!

    ...na lewo kiosk, na prawo kiosk...



    ;-)))

  2. Swieta racja... , Ament 21/10/03 17:11
    Ja sie tez zawalilem nowosciami a czasu coraz mniej - zostaja tylko noce - ale wczoraj sobie pozwolilem do 3 rano w Maxa 2 i dzisiaj ledwo co widzialem na oczy:( A H&D 2 miodek - zaraz szukam:)

    I
    -AMENT-
    I

    1. hmm , Czarek 21/10/03 17:12
      i co, skonczyles Maxa?

      1. Heh... , Ament 21/10/03 17:14
        No jeszcze nie - bo specjalnie nie gram za szybko i sobie podziwiam kazde pomieszczenie zeby nie skonczyc w przyslowiowe 5h;-)

        I
        -AMENT-
        I

        1. hmm , Czarek 21/10/03 17:18
          ja tez sie delektuje, a nie lece jak na zlamanie karku, ale dzis, gora jutro skoncze gowniarza ;-)...

          a skusiles sie w koncu na CoD Promo? C3?

          1. CoD... , Ament 21/10/03 19:06
            z checia bym przyjal na swoj talerz ale z tego co czytalem w necie to jest niedorobka (brak ostatnich 5 misji, multiplayera i innych) - takze szkoda ciezkiej pracy kompa w nocy;-) Tymbardziej ze leza jeszcze nie ukonczone Devastation i Freedom Fighters, ze juz o HALO i Homeworld 2 nie wspomne:)

            I
            -AMENT-
            I

  3. Dzięki za info. , Doczu 21/10/03 17:14
    Lubię te grę. IMO po CS'ie to najlepsza gierka. Zobaczymy jak druga część.

  4. chyba lepiej, ze jest teraz... , MARC 22/10/03 14:28
    Jak pomysle, co by sie dzialo, jak by te rzeczy powychodzily przed sesja, to az sie boje :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL