Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63992 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

JESZCZE RAZ: z SDI na NEO , virago77 21/10/03 21:14
Mam pytanko...

W nowym regulaminie usługi SDI jest coś takiego:
paragraf 6 punkt 6.
"Nie umożliwiać korzystania z usługi innym podmiotom poza lokalem,"
paragraf 24.
"W przypadku, o którym mowa w $6 pkt 6 klient będzie zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 3-krotnej opłaty abonamentowej za każde udostępnione połączenie i za każdy rozpoczęty miesiąc trwania takiego połączenia"

!!!!!

i co robić w takim przypadku ??
instalacja mojej blokowej sieci miała miejsce oczywiście PRZED wejściem w życie nowego regulaminu.
mogą się przyczepić ? a może trzeba rozwiązywać umowę
(z ich winy bo np. nie akceptuję nowego regulaminu) ??

ja chyba jakiś lamer jestem ?!? ...

  1. rada... , john565 21/10/03 21:17
    siedź cicho, powiedz swoim kumplom żeby siedzieli cicho, i powiedz żeby oni przekazali to swoim znajomym i psu, kotu i kanarkowi, JEŻELI TEPSA SIĘ NIE DOWIE to problemu chyba nie będzie :)

    f*ck

  2. nie wiem , mnih 21/10/03 22:00
    czy dobze myśle ale jest taka zasada :'prawo nie działą wstecz" :):) więc chyba czepić się mogą do tego od wejścia nowego regulaminu do teraz :):)

  3. Możesz , PKort 21/10/03 22:08
    wypowiedzieć umowę.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. prawo i regulaminy nie działają wstecz , Carmamir 21/10/03 22:36
    ... ale sądzeże nawet jeśli połowie miasta byś udostępnił to SDI to i tak telepsy by się nie skapły.

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL