Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63482 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Potrzebuje pracy na temat "Władza jako zjawisko społeczne" . Please Pilne ! , Lord Kamal 21/10/03 21:22
Musze napisać referat na temat "Władza jako zjawisko społeczne" W całym necie znajduje tylko sam temat jednak bez opracowania. Dokładniej to :
- istota i źródło władzy,
- modele władzy państwowej,
- formy legitymizacji władzy,
- zakres i granice władzy,
- konsekwencje centralizacji i decentralizacji władzy,
- władza w państwie demokratycznym i totalitarnym.

Czy ktos uczący sie nie ma czegoś na ten temat. Chodze do 4 klasy licemum i musze jakos opisac ten temat jednak nie mam zadnych źródeł. Czy ktos nie ma prac na ten temat ?? Please Pilne .!!

Board TPC to jest TO :D

  1. dodam że jest to praca na lekcje WOS'u , Lord Kamal 21/10/03 21:23
    ...

    Board TPC to jest TO :D

  2. NAPISZ SOBIE SAM !!!!!! , akustyk 21/10/03 21:25
    a nie szukaj gotowca, jak najgorszy, smierdzacy len

    http://akustyk.magma-net.pl

  3. dobra ale ja serio nie mam z czego wziąc tego tematu , Lord Kamal 21/10/03 21:27
    ... a wiesz ja sam nie tworzyłem "władzy" wiec mało o niej moge powiedzieć :)

    Board TPC to jest TO :D

    1. to sie przejdz do biblioteki , Meteor 21/10/03 21:29
      biblioteka skarbnica wiedzy dla kazdego ucznia/studenta. Wiedza jak szukac ksiazek z ktorych da sie cos spisac przyda sie w pozniejszej karierze naukowej ;D

      Tak, naleze do grupy trzymajacych
      kierownice i jestem z tego dumny!
      Pzdr. Univega,Author&Meteor

  4. e, nie wierzę , Agnes 21/10/03 21:33
    że gugiel nic nie znalazł... jak nie na główny temat, to chociaż na te podpunkty...

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  5. Nio w tym problem że nic :( , Lord Kamal 21/10/03 21:35
    Ale przy okazji rozumiem chłopaków tylko że biblioteki o tej porze są zamknięta :( (A nie jestem pewien czy praca nie przyda mi sie na jutro)

    Board TPC to jest TO :D

  6. no ja bym , KwiateK 21/10/03 22:21
    najpierw wszedl na www.sciaga.pl a nie na TPC a tak BTW to podzielam zdanie akustyka... co do bibliotek.. to co robiles jak byly czynne??

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL