Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63788 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy kX Audio Driver do SB Live 5.1 obsługują już w pełni 5 głośników ? , JE Jacaw 21/10/03 23:35
Bo z tego co pamiętam wcześniej były dostosowane tylko do 2.
I przy okazji, czy ktoś testował już najnowsze ich wydanie 5.10.0.3535 ?

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. Mały dodatek... , JE Jacaw 21/10/03 23:42
    ...obecnie używam sterowników Compaq'a i jeśli chciałbym przejść na kX'y to jak to zrobić tzn. wpier odinstalować tamte, czy można te kX'y zainstalować na dotychczasowe ?

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  2. właśnie jak się ma sprawa do w2k adv. server , pjfox 22/10/03 00:31
    i Live! 1024 niby player ? chodzi o te kX'y?


    pytanie dodatkowe - da się zrobić z mojego Live! 1024 player - Audigy? czy Audigy2 - jak to ktoś pisał na boardzie? (-:

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  3. obsluguja.. , Maners 22/10/03 03:26
    sam mam zestaw 4.1 i wszystko dobrze chodzi tj odtwarzanie filmow AC3 jest wielokanalowe, w grach tez jak na razie problemow nie ma, ale ja malo gram wiec moga byc jakies wyjatki. W Max Payne 2 mialem troszke problemow z dzwiekami, ktore mialy dochodzic centralne z przodu tzn nie bylo ich slychac, ale po wlaczeniu opcji Surround na On w mikserze, wszytko zaczelo dzialac jak nalezy i moglem sie cieszyc w pelni wielokanalowym dzwiekiem (w przypadku AC3 mialem ta opcje na off i dzwiek tez byl wielokanalowy, wiec za bardzo nie rozumiem jej dzialania - na pocztku myslalem, ze sluzy ona tylko do robienia pseudo 3d z dzwieku stereofonicznego, ale w praktyce okzalao sie, ze bylem w beldzie :-)).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL