Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63783 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zwiechy kompa,bledy w logach, co tzn? , Demo 22/10/03 06:06
Komp zaczal sie wieszac od jakiegos czasu. W logach system,owych sa bledy dotyczace tego: \Device\Scsi\nvidesm1. Z tego co zdazylem sie dowiedziec, dotyczy to kontrolerow hdd. I teraz pytanko: Co to oznacza, jak sie pozbyc, i czy normalne jest ze moj hdd (wd 80gb jb) jest widziany jako SCSI device? Jesli nie, skad dorwac stery do niego?

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. A może jednak napisz , milekp 22/10/03 07:14
    swój konfig. Bo można się tylko domyślać, że np. może stery do nF2 widzą dysk jako SCSI - i jest to normalne. Ale skąd mogę wiedzieć co masz za płytę? A może coś innego - ale wróżką nikt Tu nie jest. A jeżeli są to tylko stery - uaktualnij, a najlepiej format disc i system na nowo. Raz na jakiś czas jest to zbawienne.

  2. eh, moj blad :) , Demo 22/10/03 10:47
    No wiec tak: Epox 8RDA, 1700+/2400+ (bez napiecia, temp. max 40'C), WD JB 80 GB, zasilka Forton 300W, MX400, Live,TEAC x40, Sanyo x12. Stery nowe mam, tu chodzi konkretnie o ten komunikat.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. Powtórzę , milekp 22/10/03 11:56
      normalne, że widzi jako SCSI device. Najłatwiej - aktualizuj drivery od nForce, ewentualnie odinstaluj te drivery - niech system przypisze swoje (zobacz co się będzie działo). No i na koniec (jak nic nie pomoże) zrób format i zainstaluj od nowa system.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL