Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64035 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wczoraj pykam se w MOH SP... i komp nie dał rady. :( , cobrajas 22/10/03 07:55
Przez kolejne misje jakoś przechodziłem i było nawet spoko. Aż tu nagle muszę zestrzelić latający samolot nad nami i komp już nie daje rady. Skacze i skacze wrrrrr i nie umiem przez to zestrzelić tego bombowca. Jak myślicie czy wymiana grafiki (mam ATI AiW Radeon 7200 32 DDR) i procka (mam 650 /840 Duron) na coś szybszego ma sens czy już cały sprzęt do wymiany? Wsio jest na pokładzie Abit'a KT7 (FSB 100, RAM -133)... ?

  1. no mozliwosci rozbudowy plyty sie koncza , bartek_mi 22/10/03 08:20
    grafika tez nie pierwszej swiezosci

    ihmo jak nie chcesz wydac za duzo kasy to zainwestuj w plyte + athlon (moze cos na ddr/sdr - asrock?) - wiekszy przyrost mocy niz wymiana grafiki

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. no no 7200 musi zmienic bo to nonsens, przynajmniej na cos z rodziny , etranger 22/10/03 08:24
    9000/9100/9200

    IStal sie switch:)

  3. po co? , jam1 22/10/03 09:33
    detala na min.
    rodziałka
    640x480x16b
    dodaj ewentualnie pamiatek

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

    1. hehehe , cobrajas 22/10/03 09:51
      mam 256 ram i jade na 640x480 i nie moge zestrzelic samolota ehhh wsio inne nawet niezle idzie :) nawet nhl 2004 :)

      1. Kumplowi , krogulec 22/10/03 10:16
        chyba w tym samym miejscu gra sie wieszala, ale on ma C433 i Rive 2 M 64.
        Czy ja wiem czy wymiana mobo, procka i pamieci to wiekszy przyrost mocy jak karta i tak mu bedzie hamowala ten sprzet. Wiekszy koszt na pewno, nawet jesli wybierze plyte glowna Asrock i nie bedzie wymienial pamieci. Ja bym wymienil grafike na radka 9100 i zbieral na porzadna plyte, procka i pamieci ddr

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL