Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1688 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Programowanie plików graficznych w C/C++... , martino_p 22/10/03 19:48
Witam!

Czy ktoś posiada w/w książke (autor John Levine)?
i na dodatek byłby tak miły i zeskanował dla mnie 13 rozdział - format *.img ???

albo może ktoś ma e-book'a???


Z góry dziękuje...

  1. hmm , Czarek 22/10/03 19:58
    a znasz angielski tytul?

    1. ... , martino_p 22/10/03 20:02
      hmmm.. nie
      ale w Polsce było to wydane przez Wydawnictwo Translator s.c., Warszawa 1995

  2. UNiX dla uzytkownikow DOS , Tummi 22/10/03 20:08
    podczepiam sie - ma ktos taki tytul? ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. hmm , Czarek 22/10/03 20:11
      mam:

      1. Unix dla uzytkownika DOS-u
      2. Unix dla uzytkownika DOS i Windows

      (obie zagranicznych autorow)

      ale papier...


      btw Tummi - mozesz sprawdzic @ (w podobnej sprawie)?

      1. odpisalem... , Tummi 22/10/03 21:05
        ...masz moze cyfrowke? ;-))))))))

        Jesli mozesz - sprawdz, czy jest taki rozdzial 'skrypty' albo 'pisanie skryptow' i ile ew. zajmuje ;-)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    2. hmm , Czarek 22/10/03 20:11
      powinno byc:

      2. Unix dla uzytkownikow DOS i Windows

      1. a może masz.... , martino_p 22/10/03 20:15
        ...jaką kolwiek książke, gdzie znajde informacje na temat formatów plików graficznych (gł. chodzi mi o *.img) - co i w jaki sposób jest zapisywane...

        1. hmm , Czarek 22/10/03 20:18
          niestety nie mam, ale moge popytac ;-)...

          (nic nie obiecuje ofc)

          zapewne pomoglo by, gdybys podal ang. tytuly + ew. autorow...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL