Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4816 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TV i Grafa , NikiLauda 23/10/03 11:12
Cześć. Czy jest takie coś jak karta graficzna i telewizyjna w jednym. Czy polecacie mi to i czy jest z tego łądny obraz na TV. Czy lepiej kupić osobno telewizyjną i jakiej firmy - zastanawiam sie na Leadtek.

  1. jest cala mas , bajbusek 23/10/03 11:20
    od Ati all i wonder po rozne rodzaje Gforce CINEFX

    1. Persolan Cinema od GF FX ... , NimnuL-Redakcja 23/10/03 16:32
      i ATi AIW - to najlepsze rozwiazanie IMHO .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. tak tez przyjacielu , bajbusek 23/10/03 22:14
        nabazgralem ;)

        1. hehe ;> zle rozszyrowalem , NimnuL-Redakcja 24/10/03 09:23
          po prostu skrot CineFX ;> faktycznie, sory ;>

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

  2. Ati Ali-in-wonder , krogulec 23/10/03 15:07
    to bardzo fajna karta, ale piekielnie droga. Taniej wyjdzie zakup osobno Karty graficznehj i telewizyjnej. Zalezy tez po co ci ten tuner. Ja osobiscie nie widze sensu ogladania programow telewizyjnych na kompie, a jesli chcesz nagrywac programy z telewizji, to lepszym wyjsciem jest chyba zakup karty graficznej z VIVO

  3. Drogo i nie przyszłościowo , P_M_ 23/10/03 18:41
    Lepiej osobno. To nie pierwszy post tego typu. Dobry tuner i karta "jakaśtam" kosztują mniej niż karta "jakaśtam" ze zintegrowanym tunerem. Sporo mniej.
    Faktycznie lepiej zainwestować w VIVO, jeśli potrzebujesz coś taniego do zgrywania. Najlepiej ati. Jeśli jednak potrzebujesz TV, to lepiej osobny tuner i może także lepiej kartę z VIVO, bo co do jakości filmów zgrywanych tunerem nie jestem przekonany.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL