Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:30
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 8535 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[joke] śmieszne :) , totto 23/10/03 13:39
Może było, może nie. Fajne.


Piekny lipcowy dzien. Las, cisza. Slychac cwierkanie ptaszkow, gdzieniegdzie przebiegnie sarenka, w tle slychac
leniwe stukanie dzieciola.Wtem z glebi lasu wylania sie potezna
chmura kurzu.Widac, ze jakis tabun przebiega rozpedzony przez las. Zwierzeta w poplochu uciekaja.Nic nie widac, pyl i kurz wszystko zaslania.
Az wreszcie tabun dobiega do lesnej polanki.Zatrzymuje sie.Kurz powoli opada.I nagle okazuje sie, ze cala polanka jest
wyscielana......
JEZAMI.
Wszystkie sapia, sa zmeczone. Tylko jeden jez, który prowadzil caly tabun, lekko sie usmiecha, caly czas próbujac zlapac
oddech.
Wreszcie w zachwycie mówi do innych:

"-Kurwaaaaaaaa- JAK MUSTANGI......NIE?"

  1. stare...ale OK jest ;> , NimnuL-Redakcja 23/10/03 13:41
    najlepiej wychodzi jak sie opowiada ;>

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Doobre... , Agnes 23/10/03 13:42
    a szukałeś, czy nie było?

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. Bylo, ale... , Ament 23/10/03 15:07
      z innymi zwierzatkami w roli glownej;-) Mimo to dobre:)

      I
      -AMENT-
      I

      1. No tak - zamiast , Agnes 23/10/03 15:24
        mustangów były konie, co nie zmienia faktu, że to jest to samo :)

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

  3. Odp. , Danny 23/10/03 14:33
    REWELACJA!!! Rzeczywiście - świetnie sprawdza się w opowiadaniu ... w firmie!

  4. good , cropa 23/10/03 14:41
    podobało się ;)

  5. zarabiste:))) , Wedrowiec 23/10/03 15:16
    lubie takie :))))
    fajny byl rowniez z jezykiem co na wiosne rozwinal skrzydla i odlecial :)))

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  6. :)))) świetne , Auror 23/10/03 15:26
    :)))) jeszcze jak to ktoś dobrze opowiadać umie :))))

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  7. Swietne, leze i kwicze;))) , tytan 23/10/03 15:32
    j.w.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  8. hyhyh , acd 23/10/03 15:34
    klasyczny

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

  9. Leze placze kwicze.... , Grolshek 23/10/03 15:58
    ...jak kurwa mustangi hihihihhiii :))))

    ***** ***!!!

  10. hihi , Sociu 24/10/03 01:11
    świetne:)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL