Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:45
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38

 Dzisiaj przeczytano
 12921 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy testował ktoś nowe detki 52.16? , Jax 23/10/03 23:21
Tak pytam przed instalcją a nuż też palą monitory?

  1. mi nie spalilo... , DYD-Admin 23/10/03 23:43
    ....gf 4600 ;-)

    -- DYD

  2. ja wlasnie zaciagam , masta killa yoshi 23/10/03 23:54
    i pewnie z mojego GF2MX zrobia niezle monstrum ;)

    born to emerge

    1. To daj znać jak testy... , JE Jacaw 24/10/03 02:34
      ...jeśli z tego GF2MX będzie monstrum, to ja mojego też spóbuję przerobić. ;-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

  3. Polecam... , Ament 24/10/03 00:41
    artykul tutaj:

    http://www.hardocp.com/article.html?art=NTM3LDE=

    Co prawda o nowym chipie nVidii ale jest tez o cheatach w nowych Detkach z serii 52.xx;-)

    I
    -AMENT-
    I

  4. pala monitory , NimnuL-Redakcja 24/10/03 09:18
    powoduja sprzetowy slow motion na TV i wyswietlaja filmy w TV sąsiadów ;>
    pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. nie wiem jak detonatory , Micky 24/10/03 12:12
    ale u mnie na nowych Catalistach tak daje, że obraz z Maxa wyświetla się na wszystkich oknach w mojej chałupie i sąsiedzi już znoszą podarki bo cud siakiś się zdarzył - tylko patrzeć jak mnie będą egzorcyzmować :)

  6. w sumie wsuystko ok, ale , masza 24/10/03 14:02
    od razu po instalacji na monitorze jest ustawiana dziwna częstotliwość odswiezania....mianowicie 56Hz...

    Po zmianeie na 85Hz, wsio jest okie..

    Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL