Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 21280 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Czy provider może całkowicie zblokować udostępnianie łacza? , Magnus 24/10/03 22:51
W mojej sieci jaki¶ kole¶ zrobił burze bo udostępniał sobie internet (zabrobiobe w umowie) przez router i napisał na forum o tym. OdpowiedĽ admina - od teraz już się nie da udostępniać ( w sensie chyba blokady).
No i efekt u mnie nie działa net na drugim komp udostępnianym przez komp1.
Czy faktycznie jest jakio¶ możliwe takie mocne zblokowanie? Czy jednak co¶ z kompem nie tak?

  1. Pewnie, ze mozliwe... , zeb 24/10/03 23:16
    ...poblokowal popularne porty i po wszystkim.

    Zack

  2. Moze... , Ament 24/10/03 23:39
    Ale tez mozna te blokady obejsc of course;)

    I
    -AMENT-
    I

    1. jak? , Magnus 25/10/03 00:04
      123znaki

      1. jeszcze add , Magnus 25/10/03 00:04
        a może linuks byłby sprytniejszy od win i podzielił to?

  3. wg mnie to chyba niemozliwe... , josh 25/10/03 00:30
    z tego co wiem to najprostrzy sposob, zeby uniemozliwic podzial lacza to nadac pakietom TTL=1 co oznacza, ze przy routowaniu pakiety zgina - ale wystarczy na routerze (czyli np. komputerze, ktory dzieli lacze) kazac zwiekszac TTL i dopiero potem routowac na inne komputery.
    Nie pytajcie czym to zrobic pod windowsem bo nie wiem, ale na pewno jest program ktory to zalatwi. Pod linuxem sprawe rozwiarze IPTABLES...

    Tak sobie jeszcze mysle, ze gdyby zrobic proxy serwer na windowsie to inne kompy mialy by przynajmniej WWW bez problemowo.

  4. nie da sie calkowicie , RusH 25/10/03 01:13
    zablokowac, ale ZAWSZE da sie wykryc dzielenie
    szczegulow nie podam bo skoro pytasz to znaczy ze za duzo na ten temat nie wiesz a wiec i nie bedziesz w stanie wdrozyc :)

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL