Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » Kenny 09:34
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » cVas 09:20
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56

 Dzisiaj przeczytano
 23965 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wybuchło mi proszę o pomoc , Piterko 25/10/03 16:34
Dzisiaj po restarcie winXp SP1 zobzczylem niebieski ekran z taka informacją
0x00000023 0x000E0100, 0XF8C45118, 0XF8C44E18, 0F86AB62D
FASTFAT.SYS ADDRE44F86AB62B, BASE AT F569B000, DATESTAMP, 3D6DE58D

Stało sie to po wyłączeniu trzech usług (nie microsoftu).W trybie awaryjnm przywrócilem owe usługi.
Ponownie restart. System startuje, pokazuje sie pulpit i BAM , niebieski ekran. ten sam komunikat.
Jeszcze raz próbowałem tryb awaryjny i nic. Niebieski ekran
Uruchomiłem konsole odzyskiwania z cdromu sprawdziłem dysk chkdsk c:/r

Nie pomogło co mogę zrobić? Ratujcie!!!

  1. a wgrywałeś jakiegoś , poczta2003 25/10/03 16:35
    cracka?

  2. A nie probowałeś opcji "przywracania systemu", tego dostepnego z menu XP'eka? , Dziadek_W 25/10/03 16:41
    .. jeśli masz to włączone, najłatwiej od tego zacząć ratowanie..

    Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
    jest sporym rydzykiem..

  3. a nie mieszałeś nic z ustawieniami pamieci , ulan 25/10/03 16:58
    mi sie coś podobnego pojawiło, jak podkręcilem pamieci, a nie podniosłem napięcia (tylko bodajże plik to był fastntfs.sys, o ile pamięć mnie nie myli, a nie fastfat.sys jak u ciebie, jaki masz system plików?).

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. może , mirkrup 25/10/03 17:00
      właśnie ma FAT32 :)

    2. zgadza się , Piterko 25/10/03 17:06
      mam fat32, nic z pamiecią nie robiłem, próba przywrócenia ostatniej dobrej konfiguracj nic nie daje ten sam błąd.
      Może jest jakiś sposób żeby podmienić ten plik fastfat.sys z cdromu?

      1. na innym kompie , Ranx 25/10/03 18:59
        sie da na pewno...

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL