Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28055 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy to prawda ze nowe plyty z asusa sa wadliwe??? , pAsTeRz 26/10/03 02:52
jak tak to czemu ??? bardzo mnie to interesuje
  1. 123 , Grolshek 26/10/03 02:55
    123

    ***** ***!!!

    1. Zapomnialem dodac , Grolshek 26/10/03 02:59
      Spierdalaj trollu

      ***** ***!!!

      1. heh trollu?? kłi kłi kłi ty koniku plny buhehehehe , pAsTeRz 26/10/03 02:02
        a tn drugi to waszka !!
        fajna zabawa wymyslanie przezwisk

        1. 123 , Grolshek 26/10/03 02:03
          123

          ***** ***!!!

    2. chcialem napisac tylko ze... , pAsTeRz 26/10/03 02:05
      ty WASZKO !!!! kłi kłi kłi

    3. ey chyba mnie nie lubisz !! czemu?? a ja myslame ze... , pAsTeRz 26/10/03 02:18
      wez nie interesuje mnie to buhheheheheh :D

      aha zapomnialem dodac karaluchu kłi kłi kłi :D

    4. zadal normalne pytanie , NimnuL-Redakcja 26/10/03 08:34
      w czym problem ? cos wczensiej nabroil ? bo do tylu jestem .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. juz widze w czym problem ... , NimnuL-Redakcja 26/10/03 08:36
        sie skurwysynstwo szerzy ... nie dosc ze w tym popiepszonym swiecie to jeszcze do netu wchodzi . ..

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. Mi też jakieś , Umek 26/10/03 11:04
          2 min zajęło :-))))

          1. hehe ;> takiej inwazji i zagęszczenia głupoty , NimnuL-Redakcja 26/10/03 14:13
            w jednym miejscu to nawet w masowych grobach kretynów nie uswiadczysz ;>> masakra po prostu ...

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

  2. Dziecko idz spac. , Shneider 26/10/03 02:58
    Zwal sobie konika czy jak go tam nazywasz, napewno ci ulzy.
    Zegnamy :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. Niech troll spierdala , Grolshek 26/10/03 02:01
      chuj mu w dupe

      ***** ***!!!

  3. heh wiesz myslalem o tym ale zdrugiej strony che przytyc wiec nie moge ;( .. , pAsTeRz 26/10/03 02:00
    po huj tu zagladasz na co liczysz??? hehehehe

    1. 123 , Grolshek 26/10/03 02:01
      123

      ***** ***!!!

  4. chcialem napisac tylko ze... , pAsTeRz 26/10/03 02:04
    TY WASZKO !!!! kłi kłi kłi !!!!!

  5. heh nie lubisz mnie chyba czemu??? a ja myslalem ze jestes.. , pAsTeRz 26/10/03 02:17
    wez nie interesuje mnie to buheheheh :D

    1. acdvx , Grolshek 26/10/03 02:20
      vdvdv

      ***** ***!!!

  6. SONDA JAK JEST U WAS ? , blimek 26/10/03 10:37
    liście lecąz drzew trallallalla...........
    A JAK JEST U WaS ;P

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL