Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28160 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy na notebooku z PII 400MHz da się oglądać Divx'y? , galu76 26/10/03 08:56
j.w. i czy każdego rodzaju tz. te z najlepszą jakością? Jak ktoś ma taki komputerek to proszę o odpowiedź.

galu76

  1. tak , mirkrup 26/10/03 09:16
    da się z pewnymi problemami, z ver. 5.x musiałem "pogorszyć" jakość odtwarzania, ale większość filmów chodzi prawidłowo - oczywiście, notebook z grafiką ATI.

  2. Jeśli to PII na BXie to pewnie tak, ale , sebtar 26/10/03 09:18
    o najlepszej jakości zapomnij.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. ffdshow z pakietu dshowpack albo sam , Ranx 26/10/03 10:10
    i automatycznie dostosuj jakosc - wtedy zaden film ci nie zahaczy a na mniej wymagajacych filmach poprawi sam jakosc:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  4. jeśłi masz 128 MB RAM to spróbuj oglądać nie spod windy , Chrisu 26/10/03 10:11
    a spod Linucha (rusza z płyty) specjelnie przygotowanego do DivXów.. Nawet na p166 chodzą na nim :)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  5. O ile pamietam , krogulec 26/10/03 11:27
    tak stare notebooki mialy jeszcze ekrany, na ktorych nie dalo sie uniknac efektu smuzenia. Tak wiec ogladannie na nich filmow bylo niemozliwe nie ze wzgledu na wydajnosc procesora, ale ze wzgledu na wlasciwosci ekranu. Mozna oczywiscie podlaczyc takiego kompa do zwyklego monitora, ale chyba nie o to chodzilo w pytaniu :)

  6. tak , NimnuL-Redakcja 26/10/03 14:12
    jesli jeszcze na pokladzie jest te 64MB RAM minimum ... i najlepiej te 8MB na karcie graficznej .. komfortowo da się oglądać filmy . nawet DVD, szczegolnie jesli na pokladzie jest grafika ATi Rage i wyzej .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. a o NeoMagic , mirkrup 26/10/03 22:11
      karcie słyszałeś? Oglądałem na 4 MB, a zanjomemu udało się (podobno) odpalić filmek na 2 MB :)

      1. niestety nie ... , NimnuL-Redakcja 27/10/03 12:39
        mi sie udalo komfortowo ogladac na 8MB ale na styk bylo z wydajnoscia + 64MB RAM i + PII 266 ...

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL