Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28039 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Monitor do 1k (19") jaki ? , !max! 26/10/03 12:14
Musze zmienic monitor bo moja wysluzona 20 juz ma dosyc i chyba niebawem mnie opusci :( Wiec jesli mozecie pomoc to jaki model wybrac. Chodzi tylko o 19"

|Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
|WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

  1. Samsung , NimnuL-Redakcja 26/10/03 14:12
    nie plaski w tej cenie stoi ... kumpel ma jeden z modeli ... nie powiem dokladnie jaki model ... kupil za 1050zł ... dobry monitor - banka, ale .dobre parametry .... jednak osobiscie uwazam, ze warto dolozyc do NECa lub Iiyama ... jakies 400-500zl musialbys dolozyc .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Ja mam AOC 19'' za 900 zł , Raphi 27/10/03 09:02
      CRT z płaskim kineskopem. 1024x768x120 Hz. Max 1600x1200x75 Hz. Bardzo duży zakres regulacji... Jestem zadowolony.

      Najlepsze pomysły przychodzą
      zawsze w najdziwniejszych
      miejscach. http://hoonda.pl

      1. no to tez fajny ... , NimnuL-Redakcja 27/10/03 14:06
        jak obraz jest dobry to tylko brac .

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. Swój swoje chwali, ale , Raphi 28/10/03 10:37
          moja opinia jest obiektywna. To jeden z wielu monitorów, przy których pracowałem. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości - jeśli ktoś nie ma uprzedzeń do nieznanego to brać! ;-)

          Najlepsze pomysły przychodzą
          zawsze w najdziwniejszych
          miejscach. http://hoonda.pl

          1. AOC to dobra i znana firma , NimnuL-Redakcja 28/10/03 11:53
            z tego co wiem .

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

            1. Tak, ale nie w polsce. , Raphi 29/10/03 10:26
              Np. u naszych zachodnich sąsiadów jest tak popularna jak w Polsce LG ;-) Podobnie zreszta jak iiyama...

              Najlepsze pomysły przychodzą
              zawsze w najdziwniejszych
              miejscach. http://hoonda.pl

  2. Szkoda wzroku. Za 1K nie kupisz porządnej 19-tki... , Remek 26/10/03 17:01
    ...warto dołożyć parę groszy

  3. Kumpel ostatnio kupił Samsunga 957DF za trochę ponad 1100 zł , zartie 26/10/03 19:06
    Do CAD-a bym go nie polecał, ale do Worda i filmów bardzo dobry (oglądaliśmy jeszcze Maga, LG, AOC i były znacznie gorsze).

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. to ciekawe , Franz 27/10/03 16:08
      bo magi sa na kineskopie szajsunga;) kiedys robili na kineskopie sonego ale sony juz takich maluchów nie robi...:)

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

      1. Rzeczywiście ciekawe ... , zartie 28/10/03 19:46
        ... bo błędy geometrii można wytłumaczyć niedokładną regulacją w fabryce, ale morę to już nie bardzo.

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

        1. to moze , Franz 29/10/03 19:10
          sa 2 klasy kineskopów albo co... co prawda w kineskopach sonego nie widze róznicy sony g200 i ibm p77:) na kineskopach fd trinitron

          Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
          Niedługo nas z ujni europejskiej
          wyrzucą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL