Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27998 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zwiechy , 123er 26/10/03 12:28
gdy koduje do divX lub do Xvid to po10-15min mam zwiechę. Wygląda to tak, że ekran zamarza, nic się nie rusza i dupa. Temperatura proca jet ok. czy ktoś ma jakiś pomysł od czego to i gdzie można sprawdzić jakieś logi?? sys to winXPpro:)

E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
2GB@900,seagate320GB+80GB,
WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

  1. tylko przy kodowaniu DivX ? , NimnuL-Redakcja 26/10/03 14:11
    inne obciazenie CPU, RAMu nie powoduje zawieszen ?

    jedyna propozycja jaka mi do glowy teraz przychodzi to podniesienie napiecia na CPU bo widze, ze jest krecony i moze nie wyrabia. tyle.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. normalnie raczej się nie wiesza , 123er 26/10/03 14:16
      jak będe miał czas to go przesmale prime95, czy czymś,
      a napięcie to mam 1.675V więc to i tak wysokie.
      może gdzieś się da znaleźć jakiś log z powodem zwiechy???????

      E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
      2GB@900,seagate320GB+80GB,
      WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

      1. eetam wysokie... , NimnuL-Redakcja 26/10/03 14:27
        daj 1,7V albo zmniejsz podkrecenie CPU ... od tego zacznij zwyczajnie ... a pozniej sie logow dopatruj .

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. dałem 1.7V , 123er 9/11/03 10:46
          i pomogło....................:)

          E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
          2GB@900,seagate320GB+80GB,
          WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

  2. jak zwisa na twardo to ci logi nei pomoga... , Ranx 26/10/03 14:41
    zobacz ogolna stabilnosc systemu primem czy innym burnK7.
    poza tym pochwal sie czym/jak robisz te divixy by choc wiedziec czy warto ci pomagac:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. acha logi masz w narzedziach adm , Ranx 26/10/03 14:43
      w panelu sterowania. poza tym kazdy porzadny prog do kodowania zapisuje w logach co robi... bedziesz wiedzial kiedy i ew na czy sie wywala... sprawdz tam
      ATSD to nie wiedziec gdzie ma sie logi w sysie? buuuu

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    2. virtualdubmod do kompresji , 123er 26/10/03 14:46
      a wcześniej to korzystam z programów takich jak w GK czyli BeSweet itd

      E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
      2GB@900,seagate320GB+80GB,
      WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

      1. loooz, czepialem sie tylko:)) , Ranx 26/10/03 14:54
        ja pracuje na podobnym zestawie i jedyne cuda jakie mialem to proby kodowania kodekiem ktory niby byl ale go nie bylo... reinstalka kodeka pomagala...
        a co do zwiechow moga byc pamieci... kodowanie strasznie obciaza ram wiec moze jakies cuda z pamiecia? moze zwolnij ja ....

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        1. w logach , 123er 26/10/03 14:59
          nic nie ma, pewnie jak się zwiesił to już przecież nie mógł nic zapisać , he he. Nic to , chyba sprawdze proca i pamięć.
          Mam MemTest-86 v3.0 i GoldMemory v4.60 ale jeszcze ich nie używałem który bedzie lepszy do tego??

          E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
          2GB@900,seagate320GB+80GB,
          WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

          1. oba sa ok choc czasochlonne... , Ranx 26/10/03 15:03
            i pamietaj o testach zaawansowanych jak bedziesz ustawial (to chyba w memtescie) bo te krotkie (bedziesz widzial roznice miedzy 1-2h a kilkanascie:)) sa malo konkretne. zreszta czytaj ridmi do programow:)
            polecam stestowac. mialem kiedys 128 gdzie 1 komorka byla uwalona (wg programu) i komp resetowal sie losowo...

            o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL