Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25

 Dzisiaj przeczytano
 35364 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakiś dziwny wirus? , piotrekcie 27/10/03 13:13
Kumpel mi przyniósł ostatnimi czasy film "Sądny dzień". Film jak film, bez rewelacji. Ważne jest, że komputer po przegraniu go na dysk zachowuje się w sposób dziwny. Nagrany na płytę CD nie otwiera się w ogóle. Przegrany na dysk otwiera się choć zdecydowanie wolniej niż inne filmy. Ponadto wystarczy na niego kliknąć myszką i to nawet nie dwa razy a raz by zużycie procesora wzrosło do 100%. Zużycie pamięci na ten plik też wtedy rośnie lawinowo. Plik chciałem usunąć z dysku widząc co się z nim dzieje, ale na próżno. Pojawia się wtedy napis, że pliku nie da się usunąć gdyż jest wykorzystywany przez system. Rzeczywiście, w jakiś sposób powiązał się on z systemem, a ścislej z plikiem explorer. exe. Jak wyłączę ten plik to komputer się restartuje. Innym sposobem, unikając restartu, by przywrócić komputer do stanu uzywalności jest wylogowanie się i powtórne zalogowanie.
Mi się wydaje, że to jakiś dziwny wirus. Nie słyszałem dotychczas, by wirusy się doklejały do plików video, ale świat idzie do przodu.
Nadmieniam, ze gdy ten plik istnieje na dysku, a nie klikam na niego to komp chodzi normalnie. Mam system Windows XP, jesli wam to pomoże w diagnozie problemu.
  1. Usunąć za wszelką cenę , Agnes 27/10/03 13:18
    i już.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. Tyle to ja też wiem :) , piotrekcie 27/10/03 13:27
      Ale dzięki za radę :)

  2. hmmm... , merams 27/10/03 13:27
    objawy identyczne jak u Ciebie, film "Piraci z Karaibów"
    Alt+Ctrl+Del i zakończ działanie, a potem usuń go. U mnie pomogło.

    1. Próbowałem , piotrekcie 27/10/03 13:30
      kończyłem rózne procesy i nie pomogło. On się powiązał jakoś z systemem i nie chce się usunąć.

      1. u mnie to raczej powiązany był z , merams 27/10/03 13:59
        winampem. Odinstalowałem, usunąłem i RegCleaner.

  3. Hmmm, uruchom system z płyty w trybie , sebtar 27/10/03 15:55
    konsoli NT i wtedy usuń.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. plik jest uszkodzony , Seadog 27/10/03 18:40
    nie zaden wirus.

    Gdy klikniesz na niego raz, Winda pobiera informacje o pliku - a że jest on uszkodzony, to używa pamięci i proca masę. Gdyby ci sie chciało poczekać - często bardzo długo - to Windowsy by odtworzyły sobie indeks czy co tam i udało by ci się ten plik normalnie usunąć. Jeśli nie masz cierpliwości, to usuń windows commanderem, tudzież Total commanderem.

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL