Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:28
 » @GUTEK@ 17:24
 » KHot 17:18
 » RoBakk 17:08
 » cVas 17:04
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Sherif 15:31

 Dzisiaj przeczytano
 38722 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Microsort.NET Framework - do czego to jest?? , Yorg 27/10/03 22:38
Pytam sie, bo zainstalowalem sobie Warhammer 40000 FireWarrior i gierka stwierdzial ze toto niejest zainstalowane i nie ruszy.

Zainstalowalem jak kazal i co??

Pojawil mi sie taki komunikat:
The Managed directX components of Microsoft.NET were not detected on this machine. The component is indluded in the FireWarrior install process - the game cannot run without it. Please re-install from CD.

Problem w tym ze juz wszystko co mozliwe zainstalowalem z CD i nadal to samo.

Aha - z Windowsupdate mam pobrane WSZYSTKO

GG: 1706185
lub komórka :)

  1. sciagaj i sie nie boj , bartek_mi 27/10/03 22:46
    framework to taka wirtualna maszyna MS :)
    kompiluje kod MSIL'a na kod maszynowy - potrzebne dla aplikacji pisanych na platformie .NET (m.in. c#)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. Tylko ze ja to juz zainstalowalem i nadal mam to samo , Yorg 27/10/03 23:26
      ...

      GG: 1706185
      lub komórka :)

      1. to odinstaluj i zainstaluj (gre) ponownie , Wedrowiec 27/10/03 23:37
        moze pomoze:) a jak nie to lipa:(
        poza tym sprawdz czy na 100% sie do konca framework zainstalowal/doinstalowaly patche - czesto mialem z tym problem

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

  2. hmm , Czarek 28/10/03 11:28
    w DX 9.0b (tym z pazdziernika) jest uaktualniony i rozbudowany Managed DX - sproboj zainstalowac/przeinstalowac DX-a, albo sam MDX (po rozpakowaniu odpowiedniego pliczku)

    nie wiem, czy zadziala, bo nie mam jeszcze (na szczescie) zadnej gry wymagajacej MDX...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL