Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:44
 » KHot 18:42
 » metacom 18:42
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » Sherif 18:23
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40835 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chce kupic mala, bezprzewodowa klawiature, co.... , pittek 28/10/03 15:45
myslicie o tej ? ona chyba jest na podczerwien :( ?
http://katalog.intercom.pl/?m=24&id=546

  1. jesli juz to: , Okota 28/10/03 15:52
    media tech MT126 - zasieg ma ponad 10m!!! sam sprawdzalem!! i dalo sie pograc w colina!! :D
    ta pseudo myszka troche na niej niewygodna...
    zajzyj na strone tracera maja nowa klawe radiowa z trackballem - w mediamarkt za 99 zl stoi...
    a na podczerwien nie bierz....

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  2. Kurcze. Po co zakładasz ponownie ten wątek... , Remek 28/10/03 15:55
    Wczoraj wieczór pisałeś juz o tym... http://twojepc.pl/boardPytanie55528.htm

    1. dokaldnie , NimnuL-Redakcja 28/10/03 18:16
      juz myslalem ,ze mam cos z pamiecia .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. pisalem o tym , ale teraz podaje konkretny model klawiatury.. , pittek 28/10/03 16:24
    a poza tym tam jest napisane beprzewodowa (IR) - i nie wiem co to oznaczalo wiec zapytalem...

    1. Można było w tym samym.... , Remek 28/10/03 16:47
      ....

  4. klawiatura (jak i myszka) na IR to paranoja... , josh 28/10/03 19:45
    ...juz wygodniej miec kabel niz "celowac" klawiatura i myszka w nadajnik/odbiornik podlaczony do kompa.
    widzialem takie cos (jakis koles mial myszke na IR) i zal mi sie go zrobilo jak widzialem jak musi sie gimnastykowac zeby trafic w ikonki... co do klawiatury to kolega kupil taka jadna na podczerwien i oddal po godzinie uzerania sie...

  5. Ja ja mam. , MARC 29/10/03 00:00
    Mam ten model i jest swietny. Wybralem go po sporych poszukiwaniach, ale znajdujacy sie w tym modelu trackball jest zdecydowanie lepszym rozwiazaniem niz wszelkie wychylane manipulatory. Na jednym komplecie baterii dziala u mnie ponad pol roku.
    Trzeba jednak zaznaczyc, ze nie jest to klawiatura do normalnego kompa, ale u mnie ejst uzywana, jako 'pilot' do drugiego kompa podlaczonego do telewizora. Wtedy tez odbiornik podczerwieni jest w odpowiedniej odleglosci i nie ma problemu, ze stoje sobie troche z boku pokoju z klawiaturka. Poprostu komp zostal stworzony do wygodnego ogladania DivX'ow na TV lezac w lozku. :)

  6. piszesz o tej klawiaturze MT 124 tak ? , pittek 29/10/03 00:09
    wlasnie powiem ci ze tez mam to na wzgledzie, zeby wygodnie ogladac filmy, ale tez jednak zeby uzywac normalnie komputera. no ale nie wiem - jednak ta podczerwien mnie troche zniecheca... rzeczywiscei moze model MT 126 moze bedzie lepszy...nie wiem

  7. a moze ktos mi podac namiary gdzie mozna kupic MT126 ? , pittek 29/10/03 00:10
    jw...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL