Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:44
 » KHot 18:42
 » metacom 18:42
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » Sherif 18:23
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40822 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

komnuikat "plik jest uzywane przez inny program" - Winda , acd 28/10/03 15:51
i np. nie mozna go z tego powodu usunac .Jak sprawdzic jaki program uzywa danego pliku ? Menadzar Zadan i wylacznie po kolei czasem nie daje rezultatow.

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. możesz dostawać taki komunikat.. , Marcel_27 28/10/03 16:02
    .. kiedy masz ustawiony podgląd dokumentu w oknie exploratora.

  2. tu masz fajny programik: , Cartman 28/10/03 16:11
    filemon
    http://www.sysinternals.com/...ource/filemon.shtml

    SWEEET !

    1. ooo fajne , acd 28/10/03 21:41
      dzieki

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

  3. sposób działający najczęśćiej... , evolic 28/10/03 16:35
    np. ja filmów czasem nie mogę usunąć ...
    robisz tak:

    włączasz sobie Total Commandera
    wchodzisz do trefnego folderu
    zaznaczasz frefny plik
    i wciskasz F8 - kasuj
    otrzymujesz pytanie o potwierdzenie - STOP -NIE ROBISZ NIC ...

    TERAZ włączasz menadżera zadań
    zamykasz proces EXPLORER
    dopiero teraz potrierdzasz USUNIĘCIE pliku
    plik usunięto

    w menadżerze zadań klikasz 'Nowe zadanie...'
    wpisujesz EXPLORER
    i masz z powrotem MEnu Start, a pliku już nie ma ...


    ;-))

    gg: 1079536

    1. lopata go , acd 28/10/03 21:57
      ale dziala :D

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

    2. sposób działający prostszy , Carduin 28/10/03 23:22
      regedit->[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}\InProcServer32]
      kasujesz cały klucz, a explorer nie będzie już bruździł przy avikach.

  4. carduin ... , evolic 29/10/03 14:32
    skąd to wiesz ??
    podaj źródło ...

    gg: 1079536

    1. chip , Carduin 1/11/03 00:35
      lipiec 2003 strona 35
      opisane w nieco innym kontekście

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL