Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:44
 » KHot 18:42
 » metacom 18:42
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » Sherif 18:23
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40789 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Max Payne 2 Chapter 3 Part 1 co robić? , Jolo 28/10/03 16:09
To jest to miejsce, kiedy się budzi, ma tylko painkillery i ucieka przed dwoma gościami z pistoletami. Nie mam pomysłu co dalej, podchodziłem już do tego naście razy i pewnie jestem jakiś przyblokowany :o) Jakieś drzwi otworzyć, coś znaleźć, jak, gdzie, jakaś podpowiedź mile widziana... :o)

jest tak nudno, że zaczyna to być
ciekawe...

  1. troche pobiegac , ksk 28/10/03 16:16
    biegniesz do góry do sali z takimi biurowymi boksami i tam "czaisz sie" az wejdzie straznik i te "zbiry " go zastrzela a ty mozesz wziasc jego bron a dalej to juz normalnie :-)

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  2. musisz biec , Icing 28/10/03 16:21
    na gore do office (biuro) znajduje sie tam sporo painkillers. Pozbieraj je i podejdz do drzwi ktorymi wszedles tak zeby tych dwoch gosci zobaczylo ciebie (nie daj sie zabic) i po chwili oni wejda za Toba. Zaczna gadac do siebie a wtedy to wyskoczy ochroniarz z bereta ze szpitala z zamknietych drzwi ktore sie znajduja w tym office. Oni go sprzatna a ty musisz pobawic sie z nimi w chowanego i zdobyc bereta a pozniej...

    1. uff dzięki , Jolo 28/10/03 18:30
      sam sie czaiłem w tym pokoju z boksami, ale nie kwapili się żeby za mną tam wejść :o) W ogóle gierka jest niesamowita, technicznie i klimatycznie 10/10 u mnie, a muzyki z menu mogę słuchać i słuchać i to ona mnie powstrzymuje zawsze przed naciśnięciem 'quit'

      jest tak nudno, że zaczyna to być
      ciekawe...

      1. ja tez sie , Icing 28/10/03 19:41
        troche nameczylem... (-:

  3. [OT] wlasnie ukonczylem ;-)) , masza 28/10/03 18:08
    maxa peyna2 ;-))

    ...co tu duzo mowic...zajebista gierka !!!!! oby wyszla 3cia częsc ;-))
    Szkoda ze nie po polsku...tzn. tylko napisy (bo d źiwek jest wspanialy, swietnie podlozony)..bo do konca nie wiem dokladnie oco chodzilo...ah ten angielski ;-)))

    Pozdrowionka !!!

    1. Popieram - przed chwilką , Sith 28/10/03 18:25
      troszkę pograłem i uwazam że gra jest świetna. Grafika, klimat, dźwięk, zachowanie się postaci... jeszcze takiej gry nie widziałem:)

    2. eee tam po polsku to już by nie było to , Auror 28/10/03 18:41
      co prawda nie grałem jeszcze :))) ale jestem pewien że gra musiałaby duuużo stracić ze swojego klimatu gdybym zamiast głosu Maxa miał usłyszeć dajmy na to Żebrowskiego :) lol

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

      1. Ale gdyby były , Sith 28/10/03 19:12
        tylko napisy PL.... super by było;)

      2. przecie napisalem , masza 28/10/03 19:20
        ze chdozi tylko o napisy ;-)))
        dubbing mija sie z celem...w max payne 1..odpalilem i sie glosno rozesmialem...jawnie nie pasowalo to...wogole...

        Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL