Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » cVas 18:44
 » metacom 18:42
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56

 Dzisiaj przeczytano
 40909 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

winamp i pisanie na klawiaturze , blimek 28/10/03 17:04
leci sobie muzyka w tle ja cos pisze na klawiaturze np nowego posta i dzwiek podczzas pisania robi sie jakis dziwny ?
fortissimo III i klawiatura btc za 16 zł co jest ?

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. a powiedz jaka masz plyte gl. ?? , SCHREMPF 28/10/03 19:21
    moze na nforce2??..

    Uwielbiam ciężką prace ->
    Obserwowac ;P

  2. tak dokładnie , blimek 28/10/03 19:32
    soltek Soltek 75FRN2-L nVidia nForce2 SPP

    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5694

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  3. hehe cos tak czulem , SCHREMPF 28/10/03 19:41
    niestety te objawy u mnie zakonczyly sie zgonem 4 myszek...
    trzeszczacy podczas pisania dzwiek to w moim przypadku byl poczatek konca tej plyty.
    kolejne myszki padaly w coraz krotszym czasie. - 1 miesiac, 3 tygodnie, tydzien, 24h....
    zadna zmiana softu, biosu, sterow nic nie dala...

    oddalem plyte do serwisu - dostalem nowa... - wiem ze nie jest to odosobniony przypadek...
    zreszta nawet kilka osob na boardzie tez mialo podobny problem.

    ale tak czy siak - wg mnie (bo nie znam opini z serwisu) plyta uszkadzala systematycznie port PS/2...

    moja rada - oddaj - lub czekaj na pierwsza smierc ogonowca.

    PS - ja to mialem na EPOX 8RDA+

    Uwielbiam ciężką prace ->
    Obserwowac ;P

    1. jadna mysz juz mi poszła , blimek 28/10/03 19:47
      jakies 2 tygodnie po zmianie myszki, ogólnie ta mysz chodzi,ale jakies 2h a po 2ch godzinach staje w miejscu i nic sie nie da zrobic pozniej reset i jest wszystko ok,
      zobacze jak panie mi ta którą mam to oddam płyte
      dzieki

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  4. no u mnie dokladnie to samo bylo , SCHREMPF 28/10/03 20:03
    na poczatku resety pomagaly - ale pozniej..... historie juz znasz.

    Uwielbiam ciężką prace ->
    Obserwowac ;P

  5. he he he , blimek 28/10/03 20:24
    naprawiłem chyba, w biosie wyłaczyłem usb mouse support i usb keobard support
    i teraz leci muzyka napieprzam w klawiature przez dziesiec minut i nic wszystko oki,wchodze do biosu przełaczam powyzsze opcje na enable i dzwiek sie zrywa,wchodze spowrotem dobiosu wyłaczam usb support dla klawy i mychy i jest oki
    :))))

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. probowalem tego , SCHREMPF 28/10/03 23:01
      akurat ktos z boarda mi to zaproponowal - ale niestety u mnie w niczym to nie pomoglo - tak czy siak - narazie masz ok. oby tak dalej.

      pozdro.

      Uwielbiam ciężką prace ->
      Obserwowac ;P

      1. narazie jest ok , blimek 28/10/03 23:39
        nie wiem na jak długo ,być moze na stałe
        ale odrazu widać różnice, przedtem słuchajac muzyki i piszac choćby takiego posta jak ten ,muzy wogóle nie dało sie słuchać bo zwalniała i przyspieszała i sie rwała, teraz jest oki bez zajakniecia
        Płyta ma 1 mc wiec jest jeszcze na gwarancji
        narazie poczekam

        twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL