Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » mnih 20:18
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 43597 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

regedit, msconfig sie wylacza po paru sek , PitBull_bb 28/10/03 21:50
moj kumpel ma taki problem ze jak probuje uruchomic m.in. msconfig, regedit, ctrl+alt+del(menedzer zadan windows) zamyka mu sie po 2 sekundach moze mi ktos podpowiedziec o co chodzi. ma nortona 2003
podejrzewam jakiegos trojana albo robaka tylko nie wiem co ztym powiazac

  1. i... , PitBull_bb 28/10/03 21:53
    ma windowsa xp z jakimis poprawkami (bez sp1 raczej)

  2. robal , bart30 29/10/03 12:26
    miałem go kiedyś był wtedy dość słynny wykorzystywał dziure
    w xp . Ale dokładniej w tej chwili nie pamiętam ale masz w kompie plik który się uruchamia w czasie startu systemu blokując msconfig, regedit, ctrl+alt+del(menedzer zadan windows) żeby go nie wyłączyć , ale to nie jego główne zadanie
    chodzi o to że gdy zaloguje się do internetu wyskakuje komunikat o jakimś błędzie (nie pamiętam jaki) i startuje odliczenie do zamknięcia systemu , po 60s. wyłancza się komp.

  3. robal "rpc" , bart30 29/10/03 12:30
    masz tu linka po rozwiązanie problemu
    http://download.com.com/3000-2092-10219754.html

  4. nie nie nie , PitBull_bb 29/10/03 15:33
    jakby to byl blaster to bym o tym wiedzial
    bo jemu sie komputer nie wylacza po 60 sek jak jest w necie
    siedzi w necie po pare godzin i tylko ma problem z tym ze musie zamykaja wlasnie okienka z tymi progsami ma tak juz od ponad m-ca i wczoraj mial potrzebe edytowania rejestru bo kupil sobie kabelek do komorki i dzisiaj go format c: czeka (albo jest juz po)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL