Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33

 Dzisiaj przeczytano
 43707 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[HELP] Wnerwiający komunikat przy starcie systemu. , Shadow1 28/10/03 22:21
Pojawia się okno: Menadżer sterowania usługami.

"Przynajmniej jedna usłyga lub jeden sterownik nie dały się uruchomić podczas uruchomienia systemu. Użyj Podglądu zdażeń, aby znaleźć szczegółowe informacje w dzienniku zdarzeń."

Wcześniej zainstalowałem skaner kumpla a później go odinstalowałem i od tamtego momentu pojawia się ten komunikat.


Grrrrrrrrrrrrrrr ... ale mnie to wqrw**

I WANT TO BELIEVE

  1. Zacznij... , Ament 28/10/03 22:31
    od wpisania w Run - msconfig i poszukaj w autostart albo uslugach czy nie ma jakis odwolan do nieistniejacych juz plikow albo sterownika (od tego skanera of course).

    I
    -AMENT-
    I

    1. Albo w Event Viewer... , Ament 28/10/03 22:33
      polookaj na logi i zobacz przy czym jest Error - bedzie szybciej...

      I
      -AMENT-
      I

  2. obacz takze , rafu 28/10/03 22:38
    %systemroot%\system32\services.msc

  3. Niestety ... , Shadow1 28/10/03 22:47
    nic nie znalazłem ...

    I WANT TO BELIEVE

  4. Chyba chodzi o ASPI , Shadow1 28/10/03 23:00
    Nie można uruchomić usługi ASPI32 z powodu następującego błędu:
    Nie można odnaleźć określonego pliku.

    I WANT TO BELIEVE

    1. A co to za OS? , Ament 28/10/03 23:03
      2k czy XP?

      I
      -AMENT-
      I

      1. OS to ... , Shadow1 28/10/03 23:05
        2k3

        I WANT TO BELIEVE

  5. Wiem już na 100% że to wina skanero ... , Shadow1 28/10/03 23:15
    Zainstalowałem jeszcze raz sterowniki i ten komunikat się nie pojawił.

    Skaner to Microtek a program ScanWizard 5 (grrrrrrr)

    I WANT TO BELIEVE

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL