Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 23:03
 » akslow 22:56
 » cVas 22:54
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07

 Dzisiaj przeczytano
 47739 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] MediaMarkt Opole - prosze o pomoc mieszkancow okolic ... , XCLONE 29/10/03 19:57
hej :)

czy jest ktos z okolic opola lub bedzie w tych okolicach 31.10 ... ? :>

w MediaMarkt jest Matrix II za 50 PLN - bardzo mi zalezy na kupnie tegoz w tej cenie ... :) moze mi ktos pomoc ? :)

--
Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. he he , MatiZ 29/10/03 20:11
    na cytrusku jest za 49.90 :)
    może będizesz miał bliżej :)

    Meet me after midnight #Farcry

    1. kie ? :> gdzie .... ?? , XCLONE 29/10/03 20:51
      a cio to .. ? :D
      moze ty masz blizej .. ? :))) wyslac pieniadze juz .. ? :D

      --
      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

    2. To na cytrusku plyty sprzedaja ?? , Wolek 29/10/03 21:44
      dobrze wiedziec ;)

      Pozdrawiam !

    3. to lepiej na cytrusku pirata za 49.90 czy oryginała , Chrisu 29/10/03 21:50
      za 50?

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. hmm.. nic juz nie rozumiem z waszej konwersacji .. :DD , XCLONE 29/10/03 21:53
    to jak z tym matrixem .. ? :D
    chodzi mi o Metrix II _oryginalny_ za 49.90 ... czyli za 50 ...
    czy ktos jest w stanie mi z tym pomoc .. ?

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    1. heh :) , Wolek 29/10/03 21:56
      cytrusek = targowisko (kapusta, ubrania itp) ;)
      podaj od kiedy dokladnie ma byc w promocji - nie obiecuje ze kupie, poniewaz w piatek wyjezdzam, ale moge poprosic kolege aby jego zona wziela (jako pracownik).

      Pozdrawiam !

      1. Jakby co, to tez jestem z Opola. , Mms 30/10/03 00:32
        :))

        Pozdrawiam

      2. poszlo na prv :) , XCLONE 30/10/03 14:58
        j.w.

        The World HAS Changed..
        :P

  3. a skad wiesz ze akurat w opolu za 50 zl ??? , Zibi1970 30/10/03 15:42
    chyba sie jutro tez przejdze do MM i se kupie. :-)

    Zibi

  4. szkoda że nie napisałeś że od jutra dopiero ;) , Chrisu 30/10/03 21:29
    kumpel dzisiaj poszedł i nie było ;) :(

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. ... , Sector 31/10/03 07:43
      Jak nie napisal jak napisal ze w okolicach 31.10

      Idę - kontemplując radości chwile,
      Idę - opłakując niepewności chwile

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL