Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 23:03
 » akslow 22:56
 » cVas 22:54
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07

 Dzisiaj przeczytano
 47723 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

digitalizowanie analogowych nagrań VHS, , fiber 29/10/03 20:03
Bawiłem się tym dosyć dawno temu, gdy było to możliwe tylko w studio na profesjonalnym sprzęcie. Jak to wygląda dzisiaj? Czy wystarczy średnia grafa typu GF 5600FX z wejściem video?
np taka:
http://www.arlt.com/...archword=&artnr=1020446

Analiza uryny może wykazać chorobę
jednostki, analiza urny chorobę
społeczeństwa

  1. a może polecicie jakąś karte video i nie za chore pieniadze ?? , Fantomas 29/10/03 20:16
    tylko nie DC-10 bo przez jakis czas ją miałem (bardzo krótki) i obraz z dzwiekiem rozjezdzały mi sie niesamowicie

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  2. myślę, że do zgrywania materiału , mounty 29/10/03 21:09
    z VHS w zupełności wystarczy wejście video na karcie graficzne. Sam miałem swego czasu MSI GF2 Ti z VIVO i zgrywałem obraz z satelitarnego tunera cyfrowego. Rozdzielczość zgrywanego materiału to w moim przypadku 400x280 i teledyski wyglądają super, zwłaszcza gdy są odtwarzane przez TV Out. Poza tym rozdzielczość w Pal to jeśli się nie mylę 350x288 (jakoś tak :) ), VHS ma podobną rozdzielczość, więc sam rozumiesz, że chyba nic więcej nie jest Ci w sumie potrzebne.

    Pozdrawiam

    1. w palu jest , Tummi 29/10/03 22:38
      720x576, w ntsc 720x480.

      btw: jak podlaczyles tuner satelitarny do video_in bez karty DVB ?????

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. :O)))) , RusH 30/10/03 02:33
        no jak to jak ? Karta DVB sma w sobie jest tunerem , skoro on juz mial tuner to wpinal sie w videoin , chyba logiczne

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

        1. no wlasnie - jak? , Tummi 30/10/03 11:21
          chodzi mi o kabelki.

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

          1. Prosto :) , mounty 30/10/03 15:02
            Kabel służący do podłączenia to: z jednej strony euro (wpięte do tunera), z drugiej chinch (wpięte do wejścia Video w karcie graficznej). No i działa :)

            Pozdrawiam

            1. no i wszystko jasne ;-) , Tummi 30/10/03 15:16
              thX za info.

              T.

              www.skocz.pl/uptime :D

  3. VHS , RusH 30/10/03 02:34
    tak bo to 380xilestam, jesli chcesz SVHS to juz niestety trzeba cos poszadnego bo to jest pelny pal

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. eee tam prządnego , Cartman 30/10/03 20:13
      wystarczy karta TV + Athlon 17+@2600+ i już masz pełny PAL 25fps od razu do DivX-a

      SWEEET !

  4. Dzięki! , fiber 30/10/03 13:11
    j.w.

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL