Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 23:03
 » akslow 22:56
 » cVas 22:54
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07

 Dzisiaj przeczytano
 47659 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aureon Sky 5.1 - zonk? , m&m 29/10/03 22:09
Dostalem wreszcie ta karte, firma ergo sie spisala ale po zainstalowaniu i odpaleniu pierwszej z brzegu gry oblsugujacej dzwiek asd lub eax jest zonk bo np elite force2 ustawiona na autodetect wykrywa... software :(, podobnie halo, panel sterowania karty jest ladny ale np. przy zaznaczeniu 3d sensaura (myslalem ze to moze pomoc) i restarcie z glosnikow zaczely wydobywac sie jakies piski, bardzo nieprzyjemne dla ucha (a mialem sluchawki akurat), moze ktos pomoc?
zaznaczam ze nie kupilem tej karty dla gier bo jest on anie dla mnie tylko dla brata ktory sie muzyka zajmuje polprofesjonalnie ale pierwsze co sprwdzilem to wlasnie gry i tutaj sie karta "wylozyla" lub ja nie potrafie jej skofigurowac (na plycie mam muze ale w biosie wylaczylem)

  1. tu posiadacz , tom.EM 29/10/03 23:38
    Aureona Sky, gralem jedynie w Freedom Fighters i nie bylo problemow z karta, sciagnij nowe stery moze pomoga ftp://ftp.terratec.net/..._App_Drv_5.1.2600.14.exe a co sadzisz o dzwieku w muzyce? dla mnie r-e-w-e-l-a-c-j-a!

    --[ I see no ships just hardships ]--

    1. rewelacja ? , acd 30/10/03 15:44
      co za rewelacja jak nie dziala ?

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

    2. co do jakosci dzwieku , m&m 1/11/03 18:25
      to moj brat dla ktorego jest ta karta i zajmuje sie muzyka twierdzi ze roznica w stosunku do np uzywanej wczesniej sb128 jest slyszalna od razu ale nie mial okazji jeszcze przetestowac dokladnie, jak cos bedzie wiedzial to napisze pozniej

  2. przeca , tom.EM 30/10/03 20:24
    napisalem -rewelacja -odnosnie jakosci dzwieku w muzyce, to chyba wyraznie 'stoi' napisane? poza tym zerknij na specyfikacja techniczna tej karty choc raz, karta gra znakomicie!

    --[ I see no ships just hardships ]--

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL