Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 23:03
 » akslow 22:56
 » cVas 22:54
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07

 Dzisiaj przeczytano
 47729 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Win2003 i Kerio:((( , Ament 29/10/03 22:27
4h instalowalem i dopieszczalem 2003 a tu dupa zbita - Kerio 2.1.5 mi pod tym nie chodzi:((( I teraz pytanie bo za dlugo bez firewalla nie moge siedziec w necie: czy te nowe Kerio 4.x i 5.x wspolpracuja juz z 2003?

I
-AMENT-
I

  1. W tej chwili mam 5.1.4 , Maners 29/10/03 23:47
    i wszystko pieknie chodzi na Win2k3

    1. Ale to jest... , Ament 30/10/03 00:23
      router z firewallem w jednym czy sam firewall?

      I
      -AMENT-
      I

  2. Tak nowy Kerio , HURAN 30/10/03 08:18
    4x współpracuje sam używam...pozdro

    are U ReadyNAS??

    1. Pytanko... , Ament 30/10/03 10:58
      Czy te 4.x bardzo sie roznia od wersji 2.1.5? I czy regulki da sie przepchnac z jednej do drugiej? BTW a jakiego antywira uzywasz pod 2003?

      thanx

      I
      -AMENT-
      I

      1. av pod 2k3 to NAV , Ranx 30/10/03 11:15
        jak dla mnie suuuuper:)
        z tym ze ja mam corporate...:)

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        1. Tez zaraz bede miec:) , Ament 30/10/03 11:36
          Na razie staram sie oszukac 2k3 i zainstalowac NAV2004 Pro - sa takie sposoby... Jak nie pojdzie to Corporate moze byc... Bardzo sie rozni od normalnych czy to to samo tylko pod serwer?

          I
          -AMENT-
          I

          1. corporate dziala , Ranx 30/10/03 11:44
            jako centralny serwer z ktorego mozesz instalowac AV zdalnie na kompach w sieci, centralna baza av, centralne skladowanie smieci i centralen zarzadzanie klientami:) ale mozna tez zainstalowac samego klienta i spokojnie dziala jako standalone z updatem z reki albo liveupdate.
            a reszta normalna. mnie sie podoba bo nei ma takich smieciarskich okienek jak zwykly. jest prosto.

            o roztramtajdany charkopryszczańcu...

            1. no i good... , Ament 30/10/03 11:49
              " ale mozna tez zainstalowac samego klienta i spokojnie dziala jako standalone z updatem z reki albo liveupdate" - i tak ma byc;-)

              thanx

              I
              -AMENT-
              I

      2. Różni się i to wiele , HURAN 30/10/03 16:06
        Najprościej powiem że ma więcej możliwości i już nie tylko do kontroli łącza ale i samego systemu...da się zaimportowac reguły z starszych wersji..pozdro

        are U ReadyNAS??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL