Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 23:03
 » akslow 22:56
 » cVas 22:54
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07

 Dzisiaj przeczytano
 47683 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WInGATE , #nor4fri 29/10/03 23:43
czyktoś nie zna "jakiegoś" brata WinGATE poniewaz on nie chce mi chodzić kilent "mówi iż działa a nie działa gdy chce uruchomic monitor mówi mi iż siec mu nie pasuje sieć że sie tak wyraże podaje pzykład NA'a.

  1. Nie wiem czy dobrze zrozumialem Twoje pytanie.. , Maners 29/10/03 23:55
    bo jest troche chaotyczne, ale mysle ze chodzi Ci o jakas alternatywe do WinGate. Ja moge polecic Kerio WinRoute Pro (http://www.kerio.com). Bardzo dobrze sie sprawowal przez mase czasu (teraz testuje sobie Kerio Winroute Firewall 5 i tez mnie sie podoba, tylko ze nie mam do niej "lekarstwa na wiecznosc" :-)))

    1. Mozesz mi powiedziec... , Ament 30/10/03 00:25
      czy ta 5 to router z firewallem w jednym czy sam firewall?

      I
      -AMENT-
      I

  2. to jest najbardziej rozbudowane oprogramowanie z Kerio , Maners 30/10/03 14:34
    Ma wbudowane:
    - router
    - firewall
    - filtry www i ftp
    - oprogramowanie antywirusowe (opcjonalnie)
    - blokowanie reklam
    - harmonogram zadan tzn mozna ustwaiac ze np po godzinie 20 nie bedzie dostepu np do tron ertycznych itp :-)
    - jeszcze pare innych funkcji

    1. Mialo byc do Amenta , Maners 30/10/03 14:35
      jw.

      1. thanx , Ament 30/10/03 14:59
        ...

        I
        -AMENT-
        I

  3. jesli masz problem z klientem wingate... , xmac 30/10/03 18:36
    to sobie go odpusc, bo jest strasznie upierdliwy
    jesli poprawnie skonfigurujesz wingate (server), to nie bedziesz potrzebowac klienta

    dual&mobile power
    XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL