Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36923 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

chce sprawdzic dzwiek on-board, czy musze wyjmowac Live 5.1? , chris_gd 1/12/03 17:51
bo mam obawy czy to mi systemu nie roz....

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. bez obaw... , LooKAS 1/12/03 17:55
    spokojnie mozesz wlaczyc ta C-medie na plycie... tylko pamietaj o najnowszych sterach z www.cmedia.com.tw a w panelu sterowania/ multimedia wybierz preferowane urzadzenie do odtwarzania.

    1. w ostatecznosci , LooKAS 1/12/03 17:56
      wylacz tego Live'a w profilu sprzetowym.

  2. thx a tak wogole co o nic sadzisz , chris_gd 1/12/03 18:36
    warte to wogole testowania

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. mialem , LooKAS 1/12/03 20:29
      SoundStorma przed ta C-Media, i gdyby nie 'mocno' poprawione sterowniki to nie daloby sie na niej pracowac... koszmar - zamiast basow bylo gluche pukanie (po mieciuchnych basach w SS). Nowe driverki i lux malina, na Creativach P580 miedzy wspomnianym SS a C-M nie czuje jakiejs kolosalnej roznicy. AC3 filmy chodza, w grach dzwiek przestrzenny jest, czystosc dzwieku calkiem przywoita... na moje drewniane ucho moga byc :).

      1. to dziwne bo wlasnie skonczylem testowac , chris_gd 1/12/03 20:34
        i albo mam jakis treflny model albo cos sie gryzie z Live 5.1 bo poprostu tragedia, mp3 graja ale gorzej z jakoscia, filmy w miare dobrze ale to co uslyszalem w quake 3 to poprostu masakra az mi bylo szkoda glosnikow,

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

        1. sprawdz , LooKAS 1/12/03 20:53
          czy nie masz wlaczonego: Virtual Speaker Shifter + jakies ustawienia w zakladce Effect - u mnie jest oki.

        2. i jeszcze jedno , LooKAS 1/12/03 20:55
          jaka masz wersje sterow? u mnie: 5.12.01.0036.15 (34)

  3. faktycznie ustawienia pomogly , chris_gd 1/12/03 22:37
    stery te same co twoje

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL