Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36841 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ATI 9000 Pro All in W Userzy ATI laczzcie sie :) , polw 1/12/03 20:51
Używam tej karty od jakiegos czasu i mam problem.
Karta jest podłączona do sieci kablowej UPC gdzie częśc kanałów nadawana jest z dźwiękiem Stereo NICAM.
Przy standardowych ustawieniach (kraj Polska i sygnał Kabel) kanały te nie są wykrywane jako Stereo. Po kilku eksperymentach zauważyłem, iż po przełączeniu kraju na Dania, kanały nadawane w NICAM pojawiają się w Stereo za to na pozostałych fonii jest brak lub wystepuja szumy przy przelączaniu.

>Czy ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu ?

>Jeszcze jedno- problen z tunerem, po zainstalowaniu programow ktore prawdopodobnie zmieniaja cos w rejestrach, niema mozliwosci odpalenia tunera tv, jedyna mozliwosc to svideo i composite.
Jak przeinstalowac multimedia center 8.7 aby wszystyko dzialalo?, probowalem z tym cos zrobic ale bezskutecznie, po reinstalce bylo to samo(pomaga tylko reinst wind xP).

>
>Z gory Dzieki za p/odpowiedzi
>Pawel

  1. Zapewne zupgradeowałeś DX9 do wersji b , geordie 2/12/03 00:44
    Tu jest opis problemu:
    http://www.ati.com/support/infobase/4254.html
    a tu jest patch Microshita:
    http://support.microsoft.com/...d=kb;en-us;Q825116
    ale nie działa do końca. Po wgraniu patcha musisz jeszcze znaleźć w necie plik: Kstvtune.ax w wersji 900 i w safe mode podmienic pliczki w: .../system32/. To odblokuje Ci wejście TV, ale dalej będziesz miał tylko NTSC, jak w opisie ATi:
    http://www.ati.com/support/infobase/4265.html
    Pliczek z patcha ma numererk 903. Jak nie znajdziesz starszego, to się zgłoś na maila. Możesz też wrócić do DX 9.0a.
    Stereo na razie nie odblokowałem. Mam to samo z Herc AIW 9800SE@Pro

    Podpis nieczytelny

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL