Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 50955 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaką płyte główną pod Pentium 4 3GHz HT? , damyan 2/12/03 20:00
Zastanawiam sie nad:
1.INTEL DESKOP BOARD D875PBZ
2.MSI 875P NEO FIS2R
3.GIGABYTE GA-8KNXP
którą wybrać?
  1. strzelam , Birdman 2/12/03 22:19
    MSI

    ping?

  2. A ja mowię , dida 2/12/03 23:31
    1) Abit IC7 max3 jak masz kole 1k plm
    2) Abit IC7-G jak masz kole 800 lub Asus P4C8 Deluxe
    3) Abit IS7-G (jak jeszcze dostaniesz) i masz kole 700
    4) Abit AI7 jak masz kole 580-600 PLN

    Zreszta do czego ci ta plyta OC czy stabilna jak skala maszynka np serwerek.
    Co do mobo intela to zapomnij o OC - choc pod perelke wyszlo nowe oprogramowanie ale i tak mozliwosci niewiele do OC. Z doswiadczenia mobo Intela - mialem i mam na 815e stabilne jak skala mlotkiem trzeba rozwalac zeby cos dzialalo nie tak. Swietne na stacje robocze i serwerki - tu liczy sie przedewsztkim stabilnosc ale kosztrem wydajnosci.

    poza tym calkiem fajma plyta to Abit Ai7 jeszcze dosc nowa na rynku ale ja est calkiem calkiem za te cene. Wlasnie ja testuje w kompie z ktorego pisze. Zreszta zerknij na internet kilka recek i powiem tak bedziesz mial dalej zawrot glowy co wybrac.

    Ja zastanawialem sie nad Asusem a potem Abitem IC7G bo niestety max byl za drogi a skonczylem na AI7 i jestem bardzo zadowolony

  3. ja mam intela , zorg 3/12/03 00:30
    wiec chwale intela- a wiem co mowie bo to juz 3 plyta intela bardzo stabilne !!!

    salsa merenqe bachata

  4. z tych 3 to MSI ... , NimnuL-Redakcja 3/12/03 09:43
    jesli nie mozesz wyjsc poza nie .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. jak zależy ci stabilności , jam1 3/12/03 13:22
    i wydajności(ciekawe pierwsze testy 875 płyty intela wygrywały pod tym wzgledem)

    rozumiem , że jest to potrzebne jest to do zastosowań serwerowych bo jak tylko do gierek to lepiej brać coś na 865

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL