Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2997 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

no i wybralem.... , ebeetle 3/12/03 08:50
wczoraj zakupilem AOC'a 9k+...i mam wielkie zastrzezenie, bo nie wiem czy tak ma byc na aocac czy ten jest pierdykniety. do rozdzielczosci 1152x864x75hz obraz jest naprawde wporzo, ale jak tylko dam 1280x1024, to na srodku ekranu jest takie rozmazanie, ze mnie mdli (naprawde!), tak jakbym przez silne okulary patrzyl. natomiast na bokach obraz jest zyleta.

czy taka wade mozna zareklamowac ? czy moze pomoze zmiana karty np. na jakiegos radka ? (teraz mam tnt2 pro)

hlife !

bitel szmitel

  1. a ustawienia monitora? , the_unicorn 3/12/03 09:29
    ustawienia mory, liniowości i ogniskowania? Pobaw się nimi jeśli takowe są w tym monitorze. Pozdrawiam!

    "The wisest is he who knows he
    does not know"

  2. Współczuję... wybrać AOC... brrrrrr , Remek 3/12/03 09:34
    j.w.

    1. to kup mi Remek mitsubishi 22'' , ebeetle 3/12/03 14:33
      :P ot co

      bitel szmitel

      1. Nie rozumiem Cię... , Remek 3/12/03 16:40
        Ja wyznaję zasadę, że jak mnie nie stać na dobry monitor 21" to nie kupię byle g., tylko dobry monitor 19". Jeśli nie stać mnie na coś, to nie kupię byle jakiego zamiennika, z którym będę się potem bujał i tracił czas na serwisy i narzekania. Po prostu nie stać mnie na chłam.

  3. moze cos zakluca sygnal ? , NimnuL-Redakcja 3/12/03 09:47
    a moze taka grafike po prostu masz ... ze slaby sygrnal daje w tym trybie ? sprawdz na innym kompie a jak bedzie to samo, odddaj monitor .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. raczej nie zakloca , ebeetle 3/12/03 14:33
      sprawdzalem na dwoch kartach, tnt2 i radeon 9100, na obu takie samo scierwo na srodku kineskopu...chyba trza bedzie reklamowac....

      bitel szmitel

      1. reklamuj , NimnuL-Redakcja 3/12/03 18:32
        mozliwe, ze to jeszcze kabel od monitora ... no ale to juz nie Twoj problem tylko serwisu. szkoda, ze przed zakupem monitora nie sprawdziles .
        pozdrawiam

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  4. reklamuj , Auror 3/12/03 14:40
    123

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. a jak to jest z reklamacja ? , ebeetle 3/12/03 15:10
      czy moge monitor po prostu zwrocic ? jesli od czasu zakupu nie minely np. 3 dni ? albo zadac zamiany na inny zamiast wysylki do serwisu ?

      bitel szmitel

      1. albo , Auror 3/12/03 16:41
        niech Ci dadzą taki który się nie będzie rozmywał albo niech oddają kase i tyle.

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL