Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2671 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Nalot wscieklych i zlosliwych dywanow , DmK 3/12/03 09:14
Witam. Wlasnie przed chwila zaatakowal mnie strasznie wsciekly dywan (podobny do latajacej swini w szalonej genetycznej mieszance z latajacym holendrem ;)) Zeby uciac jezyk tej oto swince i przyciac skrzydelka holendrowi:

http://info.onet.pl/836761,18,item.html

Mysle ze swinka juz ostatni raz postac dywanu przybrala :)

  1. Nalot bzdur na board , Remek 3/12/03 09:33
    Może już czas przestać z tymi durnymi postami... apelowaliśmy już o to...

  2. I jeszcze jeden i jeszcze raz... , Agnes 3/12/03 09:34
    tak mi się śpiewająco skojarzyło...

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. Iścio mnoga mnoga raz.... , Remek 3/12/03 09:35
      :)))

  3. [FUN] w tym temacie , bartek_mi 3/12/03 10:03
    cytat z pierwszej strony wyborczej http://www1.gazeta.pl/...rcza/1,34513,1806562.html

    "Zarekwirowano kilkadziesiąt komputerów, kilkaset płyt CD i dyskietek wartych około pół miliona złotych."

    pytanie konkursowe: co bylo na DYSKIETKACH?

    imho - sezon ogorkowy i wielka gazeta nie ma o czym pisac....

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. Na dyskietkaach były numery seryjne... , Remek 3/12/03 10:34
      .....

      1. albo piracki Windows 3.1 :) , KrzYmiN 3/12/03 11:32
        |||||||

        *product will be hot after heating*

  4. przepraszam ale: , DmK 3/12/03 11:32
    kazdy z Was drodzy bordowicze przynajmniej jeden "temat" na ten teamt zalozylo, jedne byly mnie powazne drugie bardziej. Mysle ze jak moj przeczytacie to widzicie ze moje podejscie jest mniej powazne..... poza tym chcialem cos wesolego napisac (w koncu sobie tego Nec'a kupilem i dziala wypas) a balem sie ze kolejny raz ktos napisze: to juz bylo!!!!!!!! :))))))))))
    Pozdrawiam i bez urazy, pamietajcie ze zlos urodzie szkodzi
    p.s to chyba glupie ze z powodu kupna monitora strzelam sobie piwko(2)?? ;))

  5. a moze chodzi o to: , DmK 3/12/03 11:34
    ze znudzily sie zarty na ten temat to podejdzmy do tematu bardziej powaznego:
    http://czytelnia.onet.pl/...42241,do_czytania.html
    Po przeczytaniu tego te nasze smieszne i przyziemne problemy robia sie tak male ze glowa boli

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL