Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10091 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

niemiecki XP i polskie czcionki w filmach , vdc 3/12/03 15:34
Normalnie w odtwarzanym przez Vplayer'a filmie widac mile krzaczki. Czy mozna cos zrobic, aby odtwarzacze wyswietlaly polskie znaczki?

To od razu drugie pytanie, gdyby sie nie dalo. Moge sobie instalnac dodatkowo aurox'a, ale ktory najpierw instalowac? i na ktora patrycje lina, a na ktora wina?

Pozdrawiam

vdc

  1. Polskie czcionki uzyskasz instalując , HURAN 3/12/03 19:02
    Sobie jako układ klawiatury polski programisty i po krzyku natomiast co do instalacji to pierwsza win a druga lin

    are U ReadyNAS??

  2. a czy w programie , bagi_glogow 3/12/03 19:58
    do odtwarzania nie idzie ustawic czcionki srodkowoeuropejskiej?
    ewentualnie sprawdz subedit playera
    mialem kiedys winde xp niemiecka i napisy mialem normalne
    nic nie zmienialem w ustawieniach klawiatury
    teraz mam winde polska a klawiature mam ustawiona na niemiecka standardowo a napisy mam dalej po polsku OK
    wiec nie wtym problem chyba
    nara

    1. sprawdze z ta czcionka srodkowoeuropejska , vdc 3/12/03 20:19
      polecaja tez to na forum z www.winxp.com.pl, ale to dopiero jutro, bo dzisiaj go kupilem. Swoja droga to biednie wyglada zawartosc pudelka: pare kartek i plytka (sic!) bez pudeleczka nawet! za 230€, to mogliby sie bardziej postarac.

      Pozdrawiam

      vdc

    2. Z tą klawiaturką , HURAN 4/12/03 10:40
      To miałem tak w przypadku XP holenderskiego mi mo że Vplayerze ustawiałem czcionke środkowo nic nie dawało dopiero zmiana klawiatury i poszło....pozdro

      are U ReadyNAS??

      1. ok, bede mial na uwadze , vdc 4/12/03 12:00
        dzieki

        Pozdrawiam

        vdc

        1. sprawdzilem , vdc 5/12/03 00:53
          nie trzeba bylo zmieniac klawiatury, wystarczylo zmienic czcionke

          Pozdrawiam

          vdc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL