Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9931 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nadinteligencja i magia w Win XP... , kicior 3/12/03 16:13
Jest taki problem: w kompie z zainstalowanym Win XP chcemy odczytać dyskietkę. W tym celu włączamy komputer, wkładamy ją do stacji i uruchamiamy Explorera TC czy co tam chcemy. Wchodzimy na dyskietkę i widzimy co na niej jest. Do tej pory bez rewelacji. Wkładamy drugą dyskietkę. Dajemy refresh - tadaaa - widzimy ciągle to co było na tej pierwszej. Idziemy dalej wkładamy trzecią, czwartą itd - wciążwidzimy zawartość pierwszej. Jeszcze lepiej - wyciągamy dyskietki (pusta stacja), odświeżamy i co widzimy? Oczywiście zawartość pierwszej dyskietki, a XP nawet łaskawie nie zauważył, że nic nie ma w napędzie. Dodam, że na wszystkich kolejnych dyskietkach system robi rozpierduchę i z plików jakie tam ma komponuje sobie tyle plików i o takiej wielkości jak na pierwszej. Normalnie masakra.
System przeskanowany nowym MKS, Personal AV, NAV. Nic nie wykryły. Komp nie jest mój więc nie za bardzo mi się uśmiecha reinstalować system, wolałbym, to jakoś naprawić, ale pierwszy raz widzę system widzący dyskietki leżące na stole.

Please help.
Aaa - przywracanie systemu ma gość wyłączone więc odpada.

kicior

  1. Sprawdź taśmę i stację, już to gdzieś , sebtar 3/12/03 17:26
    widziałem w Win2k.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. ups sorki , Yankes 3/12/03 20:01
      juz to napisales - kurde zmeczonym... ech...

  2. ._. , GregorP-Redakcja 3/12/03 18:12
    Zapuść mu instalację "naprawczą"..
    ..wsio teoretycznie zostanie tak, jak było.. ..a praktycznie nie wszystko..
    ..zresztą co się martwisz?.. ..przesz nie Twój komp.. ;)

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  3. ja bym sie zapodal z inna tasma and stacja , Yankes 3/12/03 20:00
    dla pewnosci coby wykluczyc hardware. Potem kombinacje dalsze z Wingroza...

  4. Hardware wykluczony... , kicior 3/12/03 23:13
    działa pod Linuxem

    razdwaczy

  5. też tak kiedyś miałem , ZGreG 4/12/03 10:46
    a potem przeszło.... bliżej magii mi to było bo w ogóle nie pamiętam czemu tak się działo i czemu przeszło...)-:

    podpis?
    jaki podpis!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL