Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18265 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pro Evolution Soccer 3 dziczeje:> , Milan 3/12/03 22:17
Ciekawe rzeczy sie dzieja ostatnio na swiecie:-). Jedna z takich rzeczy przytrafila sie mi. Otóz bowiem, jak wytlumaczyc sytuacje, kiedy to gra (dokladnie chodzi o Pro evolution soccer 3) bez latki(patcha v 1_1_0_2) chodzi plynnie, a po zainstalowaniu patcha granie przypomina tryb bullet time w Max paynie?. Inna sprawa, ze replaye przedstawiajace najciekawsze sytuacje dzialaja normalnie, tzn. plynnie... - Czy to jest normalne, zeby gra po spatchowaniu przestala plynnie dzialac??? Mozna cos na to poradzic?

May the force be with you!!

  1. kurcze , bagi_glogow 4/12/03 00:16
    u mnie stalo sie to samo : - (
    na niektorych meczach totalna klapa

  2. hehehe, w sumie nie zbieralo mi sie aby zainstalić patcha , Arlathan 4/12/03 02:38
    ale po waszych postach, mocno to przemysle zanim to zrobie ;)

    -
    I Rock. Fact.

  3. u mnie bylo dobrze przed patche i takze jest dobrze po patchu , chris_gd 4/12/03 11:06
    grywam w 800x600 anizoX9 aaX4 i smiga az milo

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  4. ja gram na 1024 bez anizo i fsaa , mondragon 4/12/03 12:11
    i sa momenty ze sie ze zwalnia, zadnego patcha nie instalowałem. 1800 xp 768 sdramu radek 8500le.

    podobno mozna to rozwazac włączając tryb zgodnosci z w98 lub sciągając program dontlinkthefile_3danalyzer-v23 i usatwiajać tam emulate HW TnL caps,

    u mnie sie nie poprawiło, a emulacji jeszcze nie puszczałem

    1. chlopie Anizo to podstawa tym bardziej jesli masz Radeona , chris_gd 4/12/03 12:21
      spadek bardzo maly a znaczna poprawa jakosci

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL