Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 34431 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto to gra?? zespolu który gra na rożnych dziwnych rzeczach , BogadR 4/12/03 20:33
Szukam usilnie nazwy zespolu który gra na rożnych dziwnych rzeczach np koszmi na śmieci, szczotkami do zamiatania itp.
Z tego co wiem to swego czasu była reklama seata toledo z nimi.
Czy ktoś wie jak Oni się nazywają?? i może przy okazji wie gdzie szukac MP3 z nimi.

  1. chodzi chyba , Xavier 4/12/03 20:42
    o Stomp

    "ja nie jestem agresywny - agresywność:
    jeden"

    1. THX , BogadR 4/12/03 20:57
      j.w.

  2. mp3? , Tummi 4/12/03 20:55
    mp3 to kicha. Lepiej koncercik w divxie z ac3 5.1 - wypas, jak z tylu leci woda z rur, a z przodu pilki odbijaja. wypas. chyba zaraz zapuszcze, bo dawno nie ogladalem ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. a gdzie tego szukac?? , BogadR 4/12/03 20:57
      j.w.

      1. w szufladzie Tummiego ;-) , Tummi 4/12/03 21:00
        RanX chyba tez na kopie i nie wiem, czy Agnes przypadkiem nie ma... Jutro jade w trase wroclaw-poznan-bydgoszcz-gdansk - jak mieszkasz na trasie, to pojaw sie na dworcu, bede mial cos dla Ciebie ;-)


        Aha - DVD jest w wypozyczalni w DVD-teka Elblagu.

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. oj niestety nie , BogadR 4/12/03 21:02
          Kraków ;( moze jakis ftpik?? ;-)

          1. z mila checia , Tummi 4/12/03 21:04
            cos zassam :>>>>> Z wysylka gorzej - neo+ ;-(
            4614031

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

        2. A czy to sie nazywa , BogadR 4/12/03 21:04
          Stomp Out Loud??

          1. mam out loud i jeszcze brooms. , Tummi 4/12/03 21:06
            out loud lepsze, broomsy sa kroociutkie.

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

        3. wyslalem maila z prosba ... , NimnuL-Redakcja 5/12/03 10:47
          pozdrawiam

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL