 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34468 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problem z Myszka... , Galon007 4/12/03 21:31 ... potrzebuje myszki na win 3.1 ale mi jej nie widzi nazywa sie ona "extra" a z tylu pisze Flagpoint. Jakas prosta myszka. Nigdy nie poteba bylo nic instalowac i chodzila po podlaczeniu. Wie ktos moze jak sprawic by chodzila ? Pozdrowienia i z gory dzieki.- musisz dokupic kota to bedzie zapierniczac tylko szum! , siaraps 4/12/03 22:39
jedyne wyjscie to zaaplikowac sterowniki, a może i nie! sprowokuj system do tego by ja sam odnalazł.
pozdrawiam"dziś to, co wczoraj trwałym było
jutro istnieć przestaje"
dj boom |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|