Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 33885 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komorka - Podlaczenie do PC , rogacz 4/12/03 21:38
Kupilem wczoraj komorke Nokia 6610 i zastanawiam sie w jaki sposob podpiac ja do PC, producent wyjasnia, ze mozliwe jest to przez port szeregowy, podczerwien badz bluetooth. Jest to dla mnie kompletnie nowy temat i niemam o tym zielonego pojecia. Czy ktos moze mnie uswiadomic co i jak. Dokladniej chcial bym wiedziec co jest potrzebne do polaczenia przez podczerwien, wiem, ze plyta bez problemu obsluguje IrDA, ale niewiem jak wyglada sprawa z odbiornikiem/nadajnikiem po stronie PC. Moja plytka to Asus A7V8X-X.
Z gory dzieki.

The brightest flame burns quickest.

  1. zerknij tutaj , Phate 4/12/03 21:45
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18129011
    powinno wystarczyc

    Pozdrawiam ;-)

  2. ja mam to: , michol 4/12/03 22:28
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18316225
    i też mam 6610, działą pięknie. Podłączasz IRDE do płyty, wyprowadzasz kabelkiem gdzieś na biurko, instalujesz soft z płyty NOKII i działasz...
    pozdro

    1. A ja mam to , Yorg 5/12/03 01:04
      http://cgi.ebay.co.uk/...p;category=44796&rd=1

      Wpinasz w usb, instalujesz soft i dziala bez problemu (z IRDA mam problemy pod w2k pl)

      GG: 1706185
      lub komórka :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL