Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 34580 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[HELP] rewizor + "siec" + problemy - pilne , Kraszan 4/12/03 22:34
hejka

otoz mam pilna sprawe: w firmie ojca stal komp jeden na ktorym byl ten program i dzialal, ostatnio dokupilem drugiego kompa, pojechalem, wlozylem sieciowke (XP sam wykryl siec, tylko wlozenie sieciowki + podlaczenie kabla i dziala) i podobno teraz ten program nie chce dzialac, niestety nie moge tam pojechac wiec nie wiem jak to naprawic

podobno program sie uruchamia i jak powinien byc wybor firm, to nie ma zadnej listy (choc byla) i nie mozna nic zrobic to znaczy ani utworzyc nowej bo wywala jakis blad

moze ktos mial z czyms takim do czynienia? czy blad programu moze byc spowodowany zainstalowaniem sieci? probowalem wylaczyc LAN spod windowsa z polaczen sieciowych ale tak samo nie dziala

jako ciekawostke ojciec zainstalowal na drugim nowym kompie program i wali ten sam blad, nie widac listy, nie da sie utworzyc niczego nowego

prosze o pomoc:)

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL