 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34597 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Radyjko w autku sie przegrzewa czy co ? , garnek 4/12/03 22:36 gdy slucham glosno muzyki z CD w autku to po jakims czasie zaczyna mi charczec (odtwarzacz CD a nie autko :), dlaczemu tak ?- pewnie , smichal 4/12/03 22:50
koncowka mocy pada :(- koncowka mocy ? , garnek 4/12/03 23:38
moge tylko powiedziec "mocy przybywaj" bo nrazie nie wiele z tego zrozumialem oprocz tego ze dalej mi radio charczy.... o co chodzi dokladniej dla laika?- to znaczy , Birdman 5/12/03 00:09
ze cie sie radio nie wyrabiaping?
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|