Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41469 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy Celek 2.0 moze sie grzać do 50 stopni w spoczynku? , Omos 5/12/03 12:03
dodam ze mam płytę ASRock'a P4VT8 i sie zastanawiam czy cos nie jest w czujniku walnięte wszystko działa 3 dni i nie mam pojęcia co z tą temperaturą sie dzieje . Próba podkręcenia celka na 2.66(fsb133)nie powiodła sie więc myśle sobie ze to procek jest chyba kopnięty? spotkaliście sie zczymś takim? te 50 stopni mnie troszkę irytuje zeby chociaz podkręcony był; a tu nic:(

  1. U mojego Ojca mało nie spadłem jak zobaczyłem... , Remek 5/12/03 12:10
    ..jak Bios pokazuje temperaturę 59-61 stopni na Celku 1.7 !!! Bez żadnego kręcenia. Wymieniłem mu obudowę na dużą (akurat miałem poprzednią zbunkrowaną) i teraz jest około 40...

  2. A moze , KOŃ 5/12/03 12:17
    Kup sobie wiatraczek i zamontuj tak by wydmuchiwał powietrze z obudowy, dokładnie ułuż kable by nie blokowały cyrkulacji powietrza :). Taka mała rada, może pomóc. Za wiatrak zapłacisz od 20 do 30 zł :). Najlepiej CoolerMaster'a.

  3. czyli to jest normalne?te 50 'C , Omos 5/12/03 12:23
    obudowę mam otwartą procek u kumpli ma max 33 stopnie w takiej samej konfiguracji tylko ze z chipsetem intela 845PE..

    1. jeżeli sprawdzasz temp. , deadly 5/12/03 14:32
      w BIOS to jak na mnie to bardzo normalna temp. nawet przy otwartej obudowie. Jeżeli natomiast temp. monitorujesz na OS to już troszke za dużo tak około 8 st. C. Wszystko zależy od coolerka.
      pzdr

      lubię robić nic

      1. tak to temperatura z BIOSU , Omos 5/12/03 14:57
        jak dotykam radiatora to jest zminy w dosłownym tego słowa znaczeniu

    2. dotchnij reka radiator i sprawdz , Venom79 5/12/03 14:33
      czy ma te 50 stopni
      jesli ma to bedzie parzyl, a jesli ma tak jak u innych np. 33 to bedzie tylko cieply

      sprawdz tez temperature jakims programem, np. speedfan lub MBM i zobacz co pokazuje

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

      1. jest zimny MBM pokazuje : , Omos 5/12/03 14:59
        w zależnosci od ustaawień 72 128 i dla WinBond2 Diode : 34'C

  4. Czy moze być to wada samego procesora? np. błąd konstrukcyjny , Omos 5/12/03 15:00
    czyli niestykanie sie krzemu z płytką go chroniącą?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL