Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58762 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki komputer za 2500zl. , Mms 7/12/03 01:03
Ma byc:
- monitor - NEC FE 770 - 650zl,
- DVD - Toshiba lub Pioneer - 150zl.

Czyli zostaje 1700zl. :(

Procesor AMD Duron 1,4GHz i nie wiem czy wersja BOX czy nie. Najwiekszy problem mam z plyta glowna.

Pozdrawiam

  1. Hmm... , marcin79 7/12/03 01:43
    Chyba poprzednie odpowiedzi były niesatysfakcjonujące...

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. słuchaj, podstawowe pytanie brzmi do czego ma być ten komputer!!! , Seba78 7/12/03 05:31
    Powiem Ci, że diametralnie różne podzespoły idą do różnych zastosowań komputera... uważam, za debilne kupowanie np celerona do domu, ale np starszej do firmy złożyłem sprzet na celku!!! sprecyzuj potrzeby!!!

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. Do filmow, Worda. Do gier nie, no chyba, za Pasjans. , Mms 7/12/03 20:16
      Ale grafiki zintegrowanej nie chce.

      Pozdrawiam

      1. to chyba najlebszym rozwiązaniem będzie... , Seba78 8/12/03 07:35
        dobrej jakości karta Ati, np jakiś herkules 9200
        porządna płyta główna, jak nie do gier to kupił bym coś na via kt600 - acha, z dobrego źródła (kolega ostatnio testował dla pewnej gazety kilkadziesiąt płyt głównych) najlepiej za każdym razem wypadał Gigabajt!!! wyniki zaskoczyły nieco wszystkich, ale to stało się wręcz regółą. Odpadły wszystkie abity, asusy, czy epoxy
        Cóż tu więcej wałkować... reszta standardowa

        www.nieruchomosci-gil.pl

  3. post... , DYD-Admin 7/12/03 11:51
    ...sie pokazal zeby poprawic ciaglosc Boarda, nie ma co wnikac :)

    -- DYD

  4. Dzieki. , Mms 10/12/03 17:31
    j.w.

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL