Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72171 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

A mianowicie mam problem... , adminik 7/12/03 20:59
Stuknolem delikatnie w obudowe i komp mi sie zrestartowal potem xp sie nei chcial zaladowac a jak wylaczylem i wlaczylem kompa to juz nie startowal, znaczy monitor nie dostawal sygnalu, na diagnostycznej lampce mam komunikat ze system sie laduje ale sygnalu na monitorze nie ma, wszystko odlaczylem i podalczylem spowrotem i sie upackalem pasta od procka ;)) ale i tak nic nie chce dzialac, tak jak by bios nie startowal ;((( co zrobic? co sie moglo stac?

Adminik

  1. A w którym momencie , milekp 7/12/03 21:06
    puknąłeś i Ci się zrestartował? I co to znaczy "puknąłem"? Zrobiłeś puk-puk jak do drzwi, kopnąłeś aż się przesunął czy "jak jebnąłem pięścią to się przewrócił"?

    1. lokiciem go tam , adminik 7/12/03 21:10
      jak kabel od skanera podlaczalem :))

      Adminik

    2. :)) , McMi21 7/12/03 21:13
      moj pc zawsze dostaje z buta jak wiatraczek na procu zaczyna rzezic - pomaga :P

      1. albo jestes twardziel , Xavier 7/12/03 21:29
        albo masz jeszcze gwarancje na hdd :))

        "ja nie jestem agresywny - agresywność:
        jeden"

        1. jeszcze , McMi21 7/12/03 21:38
          2 lata - nowy dysk :P. gwoli scislosci - kop nie jest zbyt silny ;)

      2. ._. , GregorP-Redakcja 7/12/03 21:42
        Ja pięścią rozmawiałem z CyberDrivem 24x, jak płytki nie chciał zwrócić..
        ..jeszcze mam blizny na nadgarstku, ale nie żałuję sqbańca.. ;)

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

  2. miałem kiedyś to samo , bodal 7/12/03 21:08
    czasami też nie startował a czasami startował jak sobie chciał,
    potem padł całkiem i po wymianie płyty głównej jak ręką odjął

    www.egipt2006.friko.pl
    www.tunisia2005.za.pl
    www.turcja2007.cba.pl

  3. moze , McMi21 7/12/03 21:12
    jak przyj$%$%es w kompa to pekla jakas sciezka or sth na plycie glownej ?

  4. zdym obudowe , Granth 7/12/03 21:19
    wyjmnij grafe, dmuchnij w porcik, zaloz grafe, przykrec srubkie... kilka zdrowasiek i zadziala.

    I have no mouth, but I must
    scream...!

    1. poczynilem spostrzezenia :)) , adminik 7/12/03 21:29
      mianowicie tak, z tego co widze monitor dostaje zygnal z dsuba ale nadal szuka sygnalu z bnc, nie wiem co to znaczy ale monitor 100% jest ok bo laptopik z nim dziala, juz kiedys mialem podobne problemy dalem kompa do serwisu i wymienili mi zasilacz i niby bios wyczyscili dlatego te glopie pytanie post ponizej ale juz sie zaczolem zastanawiac czy ja czasami niee zapomnialem jak sie bios czysci ale widze ze nie. Komp sie wlacza tzn, dyski dostaja prad, zaczyna cos z nich czytac, wiatraczki sie kreca, tylko nic na monitorze nie widac i diagnostic led daj znac ze operating system boting - ale dupa bo nie testowalo ramu ani niczego :(((

      Adminik

      1. a piszczy to to , Granth 7/12/03 21:46
        czy piszczyk wysiadl... bo grafa nie jest potrzeba do dzialania kompa i moze dzialac bez niej (efekt wlasnie taki ze nic nie widac :) ) ja obstaje za grafa.

        I have no mouth, but I must
        scream...!

        1. sygnał , bursta 7/12/03 23:59
          jakie długie i ile? Pozdro

          Browarek nalej w pucharek C(_)

  5. ._. , GregorP-Redakcja 7/12/03 21:40
    Wyczyść CMOS/oblukaj, czy sie karta z AGP nie wysunęła etc..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  6. opisz problem w temacie na przyszłość , Glock19 8/12/03 00:41
    a o problemie :popatrz na mobo i podociskaj ci sie da,clear BIOS i powinno być git

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL