Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rurecznik 16:04
 » Sherif 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85695 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Idą świeta !!!!!!!!!!!!! , Suchy9876 9/12/03 00:31
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18700725

Pavilion ZD 7000 PIV 3.0 512ddr 60gb wi-
fi gforce5700 128ram i takie tam ...

  1. tia , maarec 9/12/03 00:43
    chyba zaraz wsytawie igły z choinki z zeszlego roku co mi sie gdzies pod dywanem zapodzialy..

    ludzie mają fantazje...


    aha mam jeszcze potuczone ozdoby choinkowe hehe wiadomo ze nie wiem jak sie pisze.. ten.. no.. b....bki ?? (bo mi ch..j b...bki strzelil) :)

    BIG LOL

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    1. Potłuczone.... No i bombki... , spieq-Redakcja 9/12/03 09:54
      Mi też zawsze strzela... Taki wiek ... :) Jeszcze ... :>

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. dzieki , maarec 9/12/03 10:21
        hehe bombki wiedzialem jak napisac ale sie balem :).. na slownik nie mialem czasu, a drugiego błędu nie wylapalem... jestem dyslek...(debilem)... (ale na legalu nie jak inni) :)

        Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
        Hercules 9100, Benq 1640
        Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

        1. Nie przesadzaj :) Dyslektycy najczęściej to ludzie z ponadprzeciętną inteligencją... , spieq-Redakcja 9/12/03 12:01
          Mam takiego ucznia - wpadam przy nim w kompleksy :)))

          To ja, ten słynny emotidestruktor.

          [podążaj za Żółtą Taksówką...]

          1. hehe , maarec 9/12/03 12:26
            no mam nadzieje ze to sie odnosi do kazdego :)

            dzisiaj robilem referat na uczelni o przepisach dot. praw autorskich (przepisy szczególne dotyczące programow komp) hehe i nie pytajcie czy skopiowalem polowe dyskusji na TPC o nalotach :) hehehe powiedziala ze wyjatkowo dobry referat :).. przedmiot zaliczony (ochrona wlasnosci intel)

            aha dolaczylem do niego jeszcze ustawe o tym i laicik :)

            Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
            Hercules 9100, Benq 1640
            Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

        2. jesteś dysortografikiem , ZGreG 9/12/03 12:56
          jeśli robisz błędy... dyslektyk ma problemy z czytaniem... nie ważne ... czepiam się... a swoją drogą czego to ludzie nie wymyślą byle tylko poczuć sie odrobinę lepiej... jakby to od zafajdanej jemioły zależało....(-:

          podpis?
          jaki podpis!

          1. powiem , maarec 9/12/03 13:00
            szczerze ze juz sie dawno w tym poglubilem, na bank mam dysgrafie (pismo).. klopoty z ortografia ale fakt czytac potrafie :)

            do tego jeszcze ogolne klopoty w nauce itd (chodz to tylko na papierze).. chodzilem ponad 3 lata do poradni na nauki, zasady znam ortografi, wyjątki tez, ale malo kiedy to stosuje.

            Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
            Hercules 9100, Benq 1640
            Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

            1. to jest tak , ZGreG 9/12/03 13:27
              dyslekcja: problemy z czytaniem (nazwy pochodzą z łaciny ale jak brzmią poprawnie nie napiszę)
              dysgrafia: problemy z samym pisaniem - koordynacja ruchowa itp
              dysortografia: problemy z ortografią.
              Dysgrafia i dysortografia często (jak chyba u Ciebie - jak piszesz) występują razem.
              KOniec tematu (-:

              podpis?
              jaki podpis!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL