Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93932 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Film w gazecie] Czy ktoś juz posiada film "7 lat w Tybecie" ??? , Doczu 9/12/03 12:30
Na tej stronie http://bantu.fm.interia.pl/dvd/gazeta.html pisze , że będzie dzisiaj, a tu w żadnym kiosku nic na ten temat nie wiedzą, ponadto Viva podobno w czwartki wychodzi, więc moze w czwartek ?
Na wszelki wypadek jdnak pytam, bo to moze nie w Vivie a innej gazecie jest ten film ?

  1. bardzo nuuuudny i slaby film , NimnuL-Redakcja 9/12/03 13:34
    moim zdaniem ... mnie zanuuuuudzil na smierc.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. mnie tak samo , pol150257 9/12/03 13:46
      123

  2. Film znam , Doczu 9/12/03 13:53
    I dlatego chcę go mieć. Mnie się podobał.
    To macie go czy nie ?

    1. film bardzo dobry , ENGELS 9/12/03 14:50
      z klimatem ale rozumiem ,ze wiekszosc boardowiczów preferuje Matrixy...ale z wiekiem to przechodzi

      Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

      1. No ENGELS ... , Doczu 9/12/03 15:38
        ... nie przypuszczałem, że kiedyś się z Tobą zgodzę. Chyba czas zweryfikować swoje poglądy wobec Ciebie.
        Oczywiście w 100% się zgadzam z Twoją opinią.
        Pozdrawiam.

      2. raczej nie , NimnuL-Redakcja 9/12/03 16:15
        wole ambitne kino, ale tego 7 lat... nie skumalem chyba, bo po prostu mimo dobrej obsady , mnie zanudzal . pamietaj, ze z wiekiem odchodzi bystrosc umyslu i zbyt ambitnego kina nie zakumasz ;)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. NimnuL - tu się z Tobą nie zgodzę , Doczu 9/12/03 16:23
          Z własnych obserwacji wiem, że z wiekiem tzw."smaczek" się wyostrza i są mniejsze problemy z "zakumaniem" ambitnego kina.

          1. tu byla moja teoria ;> , NimnuL-Redakcja 9/12/03 16:33
            ja nie wiem, bo jeszcze mlody jestem ;)
            pozdrawiam

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

      3. mi tez sie podobał , blimek 9/12/03 21:54
        nie wiem czemu mowicie ze jest nudny to poprostu inny film a nie nudny film pierwsza klasa

        twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

        1. Ja nie wiem co się dzieje... , Doczu 9/12/03 22:33
          ... z tą dzisiejszą młodzieżą ;-)

  3. potwierdzam film godny posiadania na dvd , Cadd 9/12/03 19:29
    bleh, no i trza bedzie znowu vive qpic :/

    Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
    zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
    google"

  4. No a ma to ktoś w końcu ? , Doczu 9/12/03 20:39
    123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL